SAM EXTREM PASTROI S.R.L.
SAM EXTREM PASTROI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea, CUI 41789220. Cifră de afaceri 2025: 1.046.130 lei, 5 salariați. Date
Registru
- CUI
- 41789220
- Denumire
- SAM EXTREM PASTROI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|36|693|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.10.2019
- Sediu
- Caisului, nr. 24, camera 2, Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, Tulcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 3
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
Arată toate (35)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
- 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 3
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
- 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.046.130 lei (+0% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 69,9 mii lei · 2025 1 mil. lei · maxim 2024 1 mil. lei · minim 2019 69,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 62,7 mii lei · 2025 350,7 mii lei · maxim 2024 462,9 mii lei · minim 2023 −113,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 5 · maxim 2023 7 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.046.130 lei | 1.048.974 lei | 296.468 lei | 286.760 lei | 288.430 lei | 198.718 lei | 69.900 lei |
| Venituri totale | 1.054.783 lei | 1.061.284 lei | 296.495 lei | 287.485 lei | 288.430 lei | 198.718 lei | 69.900 lei |
| Cheltuieli totale | 676.750 lei | 567.396 lei | 407.367 lei | 287.812 lei | 222.190 lei | 166.550 lei | 6.461 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 350.701 lei | 462.886 lei | 0 lei | 0 lei | 63.702 lei | 30.334 lei | 62.740 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 113.837 lei | 3.202 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 350.701 lei | 462.886 lei | -113.837 lei | -3.202 lei | 63.702 lei | 30.334 lei | 62.740 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 985.071 lei | 500.912 lei | 71.305 lei | 23.413 lei | 179.376 lei | 117.937 lei | 67.168 lei |
| Datorii | 751.221 lei | 154.825 lei | 188.104 lei | 26.375 lei | 22.400 lei | 24.663 lei | 4.228 lei |
| Capitaluri proprii | 233.850 lei | 346.087 lei | -116.799 lei | -2.962 lei | 156.976 lei | 93.274 lei | 62.940 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 6 | 7 | 6 | 5 | 4 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SAM EXTREM PASTROI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SAM EXTREM PASTROI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SAM EXTREM PASTROI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sarichioi, Comuna Sarichioi, județul Tulcea (Caisului, nr. 24, camera 2); numărul de înmatriculare e J|36|693|2019, din 21.10.2019.
Ce cifră de afaceri a avut SAM EXTREM PASTROI S.R.L. în 2025?
1.046.130 lei, cu 0% peste 2024 (1.048.974 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 350.701 lei.
Câți salariați are SAM EXTREM PASTROI S.R.L.?
5 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SAM EXTREM PASTROI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.