VISIONOFNUCUALEX S.R.L.
VISIONOFNUCUALEX S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 41765140. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41765140
- Denumire
- VISIONOFNUCUALEX S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13793|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.10.2019
- Sediu
- ROȘIOAREI, nr. 4, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 15,3 mii lei · 2021 67,4 mii lei · maxim 2021 67,4 mii lei · minim 2020 15,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 −31,6 mii lei · 2025 −250 lei · maxim 2021 36,9 mii lei · minim 2020 −31,6 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | 67.353 lei | 15.345 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 67.353 lei | 15.345 lei |
| Cheltuieli totale | 250 lei | 400 lei | 700 lei | 2.000 lei | 28.634 lei | 46.449 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 36.901 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 250 lei | 400 lei | 700 lei | 2.000 lei | 0 lei | 31.565 lei |
| Rezultat net | -250 lei | -400 lei | -700 lei | -2.000 lei | 36.901 lei | -31.565 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 53.299 lei | 53.299 lei | 53.299 lei | 59.193 lei | 59.282 lei | 17.115 lei |
| Datorii | 51.235 lei | 50.985 lei | 50.585 lei | 55.779 lei | 53.868 lei | 48.602 lei |
| Capitaluri proprii | 2.064 lei | 2.314 lei | 2.714 lei | 3.414 lei | 5.414 lei | -31.487 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VISIONOFNUCUALEX S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, VISIONOFNUCUALEX S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul VISIONOFNUCUALEX S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (ROȘIOAREI, nr. 4); numărul de înmatriculare e J|40|13793|2019, din 15.10.2019.
De unde vin datele despre VISIONOFNUCUALEX S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.