NETSEC SOLUTIONS S.R.L.
NETSEC SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 41760798. Cifră de afaceri 2025: 302.529 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 41760798
- Denumire
- NETSEC SOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13714|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.10.2019
- Sediu
- LT. GHEORGHE STÂLPEANU, nr. 5, bl. 5, sc. 4, et. 2, ap. 35, CAM. 1, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 3313 Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 302.529 lei (+4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 90,8 mii lei · 2025 302,5 mii lei · maxim 2021 315,7 mii lei · minim 2019 90,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 74,1 mii lei · 2025 232,6 mii lei · maxim 2021 287,3 mii lei · minim 2019 74,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 302.529 lei | 291.409 lei | 174.586 lei | 301.604 lei | 315.710 lei | 283.428 lei | 90.814 lei |
| Venituri totale | 304.906 lei | 291.619 lei | 175.503 lei | 306.757 lei | 316.685 lei | 285.325 lei | 90.834 lei |
| Cheltuieli totale | 63.410 lei | 63.641 lei | 28.908 lei | 30.737 lei | 21.506 lei | 47.979 lei | 13.980 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 232.581 lei | 219.673 lei | 127.294 lei | 268.779 lei | 287.262 lei | 229.694 lei | 74.130 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 232.581 lei | 219.673 lei | 127.294 lei | 268.779 lei | 287.262 lei | 229.694 lei | 74.130 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 238.857 lei | 227.220 lei | 185.535 lei | 274.568 lei | 289.812 lei | 230.169 lei | 77.654 lei |
| Datorii | 6.028 lei | 7.271 lei | 6.359 lei | 4.786 lei | 2.309 lei | 235 lei | 3.324 lei |
| Capitaluri proprii | 232.829 lei | 219.949 lei | 179.176 lei | 269.782 lei | 287.503 lei | 229.934 lei | 74.330 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este NETSEC SOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, NETSEC SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul NETSEC SOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (LT. GHEORGHE STÂLPEANU, nr. 5, bl. 5, sc. 4, et. 2, ap. 35, CAM. 1); numărul de înmatriculare e J|40|13714|2019, din 14.10.2019.
Ce cifră de afaceri a avut NETSEC SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
302.529 lei, cu 4% peste 2024 (291.409 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 232.581 lei.
Câți salariați are NETSEC SOLUTIONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre NETSEC SOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.