JUST BALLOONS S.R.L.
JUST BALLOONS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 41753049. Cifră de afaceri 2023: 299.241 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 41753049
- Denumire
- JUST BALLOONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13600|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.10.2019
- Sediu
- VASILE DUMITRESCU, nr. 42, bl. 1, sc. A, et. 1, ap. 4, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2023 · 3 bilanțuri
Financiar · 2019–2023 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2021.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 299.241 lei (+12% față de 2021).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 287,7 mii lei · 2023 299,2 mii lei · maxim 2023 299,2 mii lei · minim 2021 266,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 205 mii lei · 2023 61,8 mii lei · maxim 2019 205 mii lei · minim 2023 61,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2023 1 · maxim 2021 2 · minim 2019 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 299.241 lei | fără bilanț | 266.789 lei | fără bilanț | 287.696 lei |
| Venituri totale | 306.541 lei | fără bilanț | 278.263 lei | fără bilanț | 290.007 lei |
| Cheltuieli totale | 242.239 lei | fără bilanț | 157.032 lei | fără bilanț | 82.066 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 61.766 lei | fără bilanț | 118.802 lei | fără bilanț | 205.041 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 61.766 lei | fără bilanț | 118.802 lei | fără bilanț | 205.041 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 109.570 lei | fără bilanț | 227.880 lei | fără bilanț | 216.622 lei |
| Datorii | 9.211 lei | fără bilanț | 7.850 lei | fără bilanț | 11.081 lei |
| Capitaluri proprii | 100.359 lei | fără bilanț | 220.030 lei | fără bilanț | 205.541 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | fără bilanț | 2 | fără bilanț | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este JUST BALLOONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, JUST BALLOONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul JUST BALLOONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (VASILE DUMITRESCU, nr. 42, bl. 1, sc. A, et. 1, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|40|13600|2019, din 10.10.2019.
Ce cifră de afaceri a avut JUST BALLOONS S.R.L. în 2023?
299.241 lei, cu 12% peste 2022 (266.789 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 61.766 lei.
Câți salariați are JUST BALLOONS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2023 (2 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre JUST BALLOONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.