NGA MOVING S.R.L.

NGA MOVING S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Balaciu, Comuna Balaciu, Ialomița, CUI 41744962. Cifră de afaceri 2025: 105.110 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A

Registru

CUI
41744962
Denumire
NGA MOVING S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|21|664|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
09.10.2019
Sediu
NORDULUI, nr. 49, Sat Balaciu, Comuna Balaciu, Ialomița
Activități autorizate (CAEN)
4941 — Transporturi rutiere de mărfuri; 4942 — Servicii de mutare; 5210 — Depozitări și încă 1

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar — 2022, 2023, 2024, 2025

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 105.110 lei (+383% față de 2024).

Indicator2022202320242025
Cifră de afaceri netă293.569 lei91.000 lei21.750 lei105.110 lei
Venituri totale293.569 lei91.000 lei21.750 lei105.110 lei
Cheltuieli totale208.388 lei47.728 lei9.657 lei192.600 lei
Rezultat net81.357 lei33.556 lei10.439 lei-88.025 lei
Active totale79.878 lei118.317 lei121.343 lei75.181 lei
Datorii34.526 lei39.409 lei31.995 lei73.859 lei
Capitaluri proprii45.352 lei78.908 lei89.348 lei1.322 lei
Număr mediu de salariați1111

Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NGA MOVING S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NGA MOVING S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul NGA MOVING S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Balaciu, Comuna Balaciu, județul Ialomița (NORDULUI, nr. 49); numărul de înmatriculare e J|21|664|2019, din 09.10.2019.

Ce cifră de afaceri a avut NGA MOVING S.R.L. în 2025?

105.110 lei, cu 383% peste 2024 (21.750 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 88.025 lei.

Câți salariați are NGA MOVING S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre NGA MOVING S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.