NPU ARTECHNOLOGY S.R.L.

NPU ARTECHNOLOGY S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 41740642. Cifră de afaceri 2025: 168.798 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41740642
Denumire
NPU ARTECHNOLOGY S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|08|3094|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
09.10.2019
Sediu
Dorobanți, nr. 32, et. 5, Clădirea D'OR Offices, 520 ResCo-work02, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 2223 Fabricarea de uși și ferestre din material plastic · rev. 3
  • 2312 Prelucrarea și fasonarea sticlei plate · rev. 3
  • 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 3
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
Arată toate (16)
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
  • 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
  • 5210 Depozitări · rev. 3
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 168.798 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 37,9 mii lei · 2025 168,8 mii lei · maxim 2025 168,8 mii lei · minim 2021 36,4 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 −265 lei · 2025 38,6 mii lei · maxim 2025 38,6 mii lei · minim 2022 −37,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2023 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă168.798 lei—44.427 lei—36.351 lei37.919 lei—
Venituri totale170.398 lei0 lei44.431 lei0 lei36.873 lei37.919 lei0 lei
Cheltuieli totale124.380 lei6.336 lei26.874 lei37.101 lei60.589 lei46.765 lei265 lei
Rezultat
Profit net38.598 lei0 lei16.548 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei6.336 lei0 lei37.101 lei24.083 lei9.200 lei265 lei
Rezultat net38.598 lei-6.336 lei16.548 lei-37.101 lei-24.083 lei-9.200 lei-265 lei
Bilanț
Active totale1.531.995 lei1.314.379 lei1.326.701 lei1.317.343 lei1.273.310 lei-1.866 lei4.735 lei
Datorii1.553.634 lei1.374.616 lei1.380.602 lei1.387.792 lei1.306.658 lei7.399 lei4.800 lei
Capitaluri proprii-21.639 lei-60.237 lei-53.901 lei-70.449 lei-33.348 lei-9.265 lei-65 lei
Oameni
Număr mediu de salariați——1111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NPU ARTECHNOLOGY S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NPU ARTECHNOLOGY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul NPU ARTECHNOLOGY S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (Dorobanți, nr. 32, et. 5, Clădirea D'OR Offices, 520 ResCo-work02); numărul de înmatriculare e J|08|3094|2019, din 09.10.2019.

Ce cifră de afaceri a avut NPU ARTECHNOLOGY S.R.L. în 2025?

168.798 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 38.598 lei.

De unde vin datele despre NPU ARTECHNOLOGY S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.