ENASOLUTIONS S.R.L.
ENASOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov, CUI 41729989. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41729989
- Denumire
- ENASOLUTIONS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|5203|2020
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.11.2020
- Sediu
- AVIATORILOR, nr. 75N, Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 19 mii lei · 2021 10,1 mii lei · maxim 2020 156,3 mii lei · minim 2021 10,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 14 mii lei · 2025 −6,3 mii lei · maxim 2020 120,5 mii lei · minim 2025 −6,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | 10.063 lei | 156.285 lei | 19.033 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 2.091 lei | 0 lei | 0 lei | 10.064 lei | 156.285 lei | 19.033 lei |
| Cheltuieli totale | 6.275 lei | 4.481 lei | 5.246 lei | 5.235 lei | 13.695 lei | 31.287 lei | 4.458 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 120.530 lei | 14.004 lei |
| Pierdere netă | 6.275 lei | 2.390 lei | 5.246 lei | 5.235 lei | 3.933 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -6.275 lei | -2.390 lei | -5.246 lei | -5.235 lei | -3.933 lei | 120.530 lei | 14.004 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 114.479 lei | 122.542 lei | 124.535 lei | 129.781 lei | 135.016 lei | 140.160 lei | 15.752 lei |
| Datorii | 2.824 lei | 4.612 lei | 4.215 lei | 4.215 lei | 4.215 lei | 5.426 lei | 1.548 lei |
| Capitaluri proprii | 111.655 lei | 117.930 lei | 120.320 lei | 125.566 lei | 130.801 lei | 134.734 lei | 14.204 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ENASOLUTIONS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ENASOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ENASOLUTIONS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Berceni, Comuna Berceni, județul Ilfov (AVIATORILOR, nr. 75N); numărul de înmatriculare e J|23|5203|2020, din 03.11.2020.
De unde vin datele despre ENASOLUTIONS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.