MALINESCU HR BUSINESS S.R.L.
MALINESCU HR BUSINESS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 41729261. Cifră de afaceri 2023: 92.140 lei, 1 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 41729261
- Denumire
- MALINESCU HR BUSINESS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|13316|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.10.2019
- Sediu
- MIREA MIOARA LUIZA, nr. 4, bl. 20, sc. 2, et. 1, ap. 27, CAMERA NR.2, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2021–2023 · 3 bilanțuri
Financiar · 2021–2023 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 92.140 lei (+15% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 17,8 mii lei · 2023 92,1 mii lei · maxim 2023 92,1 mii lei · minim 2021 17,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2021 16,6 mii lei · 2023 36,8 mii lei · maxim 2022 76,2 mii lei · minim 2021 16,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 92.140 lei | 80.195 lei | 17.783 lei |
| Venituri totale | 92.140 lei | 80.195 lei | 17.783 lei |
| Cheltuieli totale | 54.559 lei | 2.106 lei | 650 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 36.797 lei | 76.174 lei | 16.609 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 36.797 lei | 76.174 lei | 16.609 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 69.372 lei | 92.116 lei | 17.305 lei |
| Datorii | 10.645 lei | 15.742 lei | 496 lei |
| Capitaluri proprii | 58.727 lei | 76.374 lei | 16.809 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MALINESCU HR BUSINESS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MALINESCU HR BUSINESS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul MALINESCU HR BUSINESS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (MIREA MIOARA LUIZA, nr. 4, bl. 20, sc. 2, et. 1, ap. 27, CAMERA NR.2); numărul de înmatriculare e J|40|13316|2019, din 07.10.2019.
Ce cifră de afaceri a avut MALINESCU HR BUSINESS S.R.L. în 2023?
92.140 lei, cu 15% peste 2022 (80.195 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 36.797 lei.
Câți salariați are MALINESCU HR BUSINESS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2023 (1 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MALINESCU HR BUSINESS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.