GG TRIPS DIVISION S.R.L.

GG TRIPS DIVISION S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 3, București, CUI 41725170. Cifră de afaceri 2025: 491.560 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
41725170
Denumire
GG TRIPS DIVISION S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|13288|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
04.10.2019
Sediu
BUCOVINA, nr. 7, bl. G2, sc. 1, et. 4, ap. 20, București Sectorul 3, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
  • 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
Arată toate (7)
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 491.560 lei (+67% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 29,6 mii lei · 2025 491,6 mii lei · maxim 2025 491,6 mii lei · minim 2019 29,6 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 12,1 mii lei · 2025 −58 mii lei · maxim 2021 103,8 mii lei · minim 2025 −58 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2020 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă491.560 lei293.489 lei294.031 lei243.572 lei247.344 lei148.290 lei29.611 lei
Venituri totale499.659 lei294.939 lei381.340 lei260.936 lei274.022 lei166.102 lei29.611 lei
Cheltuieli totale555.467 lei333.964 lei372.830 lei201.887 lei167.556 lei109.337 lei16.628 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei5.396 lei56.440 lei103.780 lei54.798 lei12.095 lei
Pierdere netă58.017 lei42.005 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net-58.017 lei-42.005 lei5.396 lei56.440 lei103.780 lei54.798 lei12.095 lei
Bilanț
Active totale295.895 lei209.565 lei86.155 lei129.658 lei108.330 lei69.047 lei13.905 lei
Datorii390.280 lei245.934 lei80.519 lei9.198 lei4.310 lei14.009 lei1.610 lei
Capitaluri proprii-94.385 lei-36.369 lei5.636 lei120.460 lei104.020 lei55.038 lei12.295 lei
Oameni
Număr mediu de salariați212111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este GG TRIPS DIVISION S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, GG TRIPS DIVISION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul GG TRIPS DIVISION S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 3, județul București (BUCOVINA, nr. 7, bl. G2, sc. 1, et. 4, ap. 20); numărul de înmatriculare e J|40|13288|2019, din 04.10.2019.

Ce cifră de afaceri a avut GG TRIPS DIVISION S.R.L. în 2025?

491.560 lei, cu 67% peste 2024 (293.489 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 58.017 lei.

Câți salariați are GG TRIPS DIVISION S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre GG TRIPS DIVISION S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.