TONY & LUCA PROGRES S.R.L.

TONY & LUCA PROGRES S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov, CUI 41693591. Cifră de afaceri 2025: 83.610 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41693591
Denumire
TONY & LUCA PROGRES S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|12865|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
27.09.2019
Sediu
1 DECEMBRIE, nr. 176/3, ap. 1, Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 83.610 lei (+50% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 5,5 mii lei · 2025 83,6 mii lei · maxim 2025 83,6 mii lei · minim 2019 5,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 −8,6 mii lei · 2025 −58,4 mii lei · maxim 2024 19,4 mii lei · minim 2025 −58,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2022 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă83.610 lei55.742 lei19.481 lei36.963 lei42.529 lei32.687 lei5.520 lei
Venituri totale113.843 lei55.742 lei19.508 lei36.975 lei42.529 lei32.692 lei5.520 lei
Cheltuieli totale172.260 lei32.597 lei32.210 lei29.499 lei45.799 lei47.901 lei14.093 lei
Rezultat
Profit net0 lei19.442 lei0 lei6.502 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă58.417 lei0 lei12.702 lei0 lei4.546 lei16.121 lei8.628 lei
Rezultat net-58.417 lei19.442 lei-12.702 lei6.502 lei-4.546 lei-16.121 lei-8.628 lei
Bilanț
Active totale106.257 lei25.007 lei1.418 lei7.688 lei33.346 lei48.195 lei52.899 lei
Datorii180.527 lei40.860 lei36.713 lei30.281 lei62.442 lei72.744 lei61.327 lei
Capitaluri proprii-74.270 lei-15.853 lei-35.295 lei-22.593 lei-29.096 lei-24.549 lei-8.428 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———1111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TONY & LUCA PROGRES S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, TONY & LUCA PROGRES S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul TONY & LUCA PROGRES S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tunari, Comuna Tunari, județul Ilfov (1 DECEMBRIE, nr. 176/3, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|40|12865|2019, din 27.09.2019.

Ce cifră de afaceri a avut TONY & LUCA PROGRES S.R.L. în 2025?

83.610 lei, cu 50% peste 2024 (55.742 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 58.417 lei.

De unde vin datele despre TONY & LUCA PROGRES S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.