THE SMILE STUDIO S.R.L.
THE SMILE STUDIO S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Comănești, Oraș Comănești, Bacău, CUI 41688129. Cifră de afaceri 2025: 355.380 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41688129
- Denumire
- THE SMILE STUDIO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|04|1621|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 26.09.2019
- Sediu
- GÎRLEI, bl. 21, et. 3, ap. 11, Loc. Comănești, Oraș Comănești, Bacău
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 355.380 lei (+48% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 3,8 mii lei · 2025 355,4 mii lei · maxim 2025 355,4 mii lei · minim 2019 3,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 1,2 mii lei · 2025 35,9 mii lei · maxim 2021 107,6 mii lei · minim 2019 1,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2024 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 355.380 lei | 239.901 lei | 194.890 lei | 111.075 lei | 124.830 lei | 30.906 lei | 3.752 lei |
| Venituri totale | 355.380 lei | 239.901 lei | 194.890 lei | 111.075 lei | 124.830 lei | 30.906 lei | 3.752 lei |
| Cheltuieli totale | 315.877 lei | 196.587 lei | 124.905 lei | 61.365 lei | 13.812 lei | 951 lei | 2.435 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 35.949 lei | 40.915 lei | 68.133 lei | 46.378 lei | 107.647 lei | 29.038 lei | 1.204 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 35.949 lei | 40.915 lei | 68.133 lei | 46.378 lei | 107.647 lei | 29.038 lei | 1.204 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 474.415 lei | 371.504 lei | 159.945 lei | 219.455 lei | 139.348 lei | 31.175 lei | 1.652 lei |
| Datorii | 258.594 lei | 191.632 lei | 17.345 lei | 34.988 lei | 1.259 lei | 733 lei | 248 lei |
| Capitaluri proprii | 215.821 lei | 179.872 lei | 142.600 lei | 184.467 lei | 138.089 lei | 30.442 lei | 1.404 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este THE SMILE STUDIO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, THE SMILE STUDIO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul THE SMILE STUDIO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Comănești, Oraș Comănești, județul Bacău (GÎRLEI, bl. 21, et. 3, ap. 11); numărul de înmatriculare e J|04|1621|2019, din 26.09.2019.
Ce cifră de afaceri a avut THE SMILE STUDIO S.R.L. în 2025?
355.380 lei, cu 48% peste 2024 (239.901 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 35.949 lei.
De unde vin datele despre THE SMILE STUDIO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.