VALTEC TELCO SOLUTIONS S.R.L.

VALTEC TELCO SOLUTIONS S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 41682185. Cifră de afaceri 2019: 128.319 lei, 3 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
41682185
Denumire
VALTEC TELCO SOLUTIONS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|12709|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
25.09.2019
Sediu
HRISOVULUI, nr. 2-4, bl. 2, ap. 88, PARTER, CAMERA NR.1, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 6120 Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit) · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019 · un singur bilanț

Financiar · 2019 · un singur bilanț.

În 2019, cifra de afaceri netă a fost 128.319 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 128,3 mii lei · maxim 2019 128,3 mii lei · minim 2019 128,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 −88,2 mii lei · maxim 2019 −88,2 mii lei · minim 2019 −88,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 3 · maxim 2019 3 · minim 2019 3.

Indicator2019
Activitate
Cifră de afaceri netă128.319 lei
Venituri totale128.716 lei
Cheltuieli totale215.682 lei
Rezultat
Profit net0 lei
Pierdere netă88.249 lei
Rezultat net-88.249 lei
Bilanț
Active totale74.793 lei
Datorii162.842 lei
Capitaluri proprii-88.049 lei
Oameni
Număr mediu de salariați3

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este VALTEC TELCO SOLUTIONS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, VALTEC TELCO SOLUTIONS S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul VALTEC TELCO SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (HRISOVULUI, nr. 2-4, bl. 2, ap. 88, PARTER, CAMERA NR.1); numărul de înmatriculare e J|40|12709|2019, din 25.09.2019.

Ce cifră de afaceri a avut VALTEC TELCO SOLUTIONS S.R.L. în 2019?

128.319 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 88.249 lei.

Câți salariați are VALTEC TELCO SOLUTIONS S.R.L.?

3 salariați în medie în 2019, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre VALTEC TELCO SOLUTIONS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2019). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.