TODERAS SPEED S.R.L.
TODERAS SPEED S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Răscruci, Comuna Bonțida, Cluj, CUI 41663698. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41663698
- Denumire
- TODERAS SPEED S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3665|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.09.2019
- Sediu
- RĂSCRUCI, nr. 185, Sat Răscruci, Comuna Bonțida, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
- 5224 Manipulări · rev. 2
- 5229 Alte activități anexe transporturilor · rev. 2
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 12,1 mii lei · 2023 43 mii lei · maxim 2022 84,7 mii lei · minim 2019 12,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 453 lei · 2025 −62,8 mii lei · maxim 2024 35,8 mii lei · minim 2025 −62,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 42.962 lei | 84.741 lei | 79.327 lei | 74.111 lei | 12.115 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 73.268 lei | 44.176 lei | 85.550 lei | 79.418 lei | 74.111 lei | 12.128 lei |
| Cheltuieli totale | 62.779 lei | 30.181 lei | 51.187 lei | 59.351 lei | 75.005 lei | 45.098 lei | 11.554 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 35.779 lei | 0 lei | 23.632 lei | 2.030 lei | 26.944 lei | 453 lei |
| Pierdere netă | 62.779 lei | 0 lei | 7.011 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -62.779 lei | 35.779 lei | -7.011 lei | 23.632 lei | 2.030 lei | 26.944 lei | 453 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 75.104 lei | 120.809 lei | 23.730 lei | 58.695 lei | 90.380 lei | 28.336 lei | 11.293 lei |
| Datorii | 85.263 lei | 68.189 lei | 6.889 lei | 34.843 lei | 60.753 lei | 739 lei | 10.640 lei |
| Capitaluri proprii | -10.159 lei | 52.620 lei | 16.841 lei | 23.852 lei | 29.627 lei | 27.597 lei | 653 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TODERAS SPEED S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TODERAS SPEED S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TODERAS SPEED S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Răscruci, Comuna Bonțida, județul Cluj (RĂSCRUCI, nr. 185); numărul de înmatriculare e J|12|3665|2019, din 19.09.2019.
Câți salariați are TODERAS SPEED S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TODERAS SPEED S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.