GALVANIK ZINCATURA S.R.L.
GALVANIK ZINCATURA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 41663450. Cifră de afaceri 2024: 135.317 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 41663450
- Denumire
- GALVANIK ZINCATURA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|3589|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.09.2019
- Sediu
- ALBINELOR, nr. 12, CAM. 5, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 2561 Tratarea și acoperirea metalelor · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 135.317 lei (-47% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 50,6 mii lei · 2024 135,3 mii lei · maxim 2023 257,2 mii lei · minim 2019 50,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 48,2 mii lei · 2024 75,3 mii lei · maxim 2022 200,6 mii lei · minim 2019 48,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2024 1 · maxim 2023 1 · minim 2019 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 135.317 lei | 257.230 lei | 219.980 lei | 192.070 lei | 59.728 lei | 50.593 lei |
| Venituri totale | 135.317 lei | 257.230 lei | 219.980 lei | 192.070 lei | 69.388 lei | 50.593 lei |
| Cheltuieli totale | 58.712 lei | 89.917 lei | 13.910 lei | 21.018 lei | 8.244 lei | 2.408 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 75.279 lei | 164.792 lei | 200.627 lei | 165.981 lei | 59.352 lei | 48.185 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 75.279 lei | 164.792 lei | 200.627 lei | 165.981 lei | 59.352 lei | 48.185 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 82.069 lei | 222.669 lei | 375.314 lei | 275.546 lei | 107.288 lei | 48.835 lei |
| Datorii | 15.958 lei | 57.637 lei | 8.466 lei | 3.326 lei | 1.050 lei | 450 lei |
| Capitaluri proprii | 64.611 lei | 165.032 lei | 366.848 lei | 272.201 lei | 106.219 lei | 48.385 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GALVANIK ZINCATURA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GALVANIK ZINCATURA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GALVANIK ZINCATURA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (ALBINELOR, nr. 12, CAM. 5); numărul de înmatriculare e J|35|3589|2019, din 19.09.2019.
Ce cifră de afaceri a avut GALVANIK ZINCATURA S.R.L. în 2024?
135.317 lei, cu 47% sub 2023 (257.230 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 75.279 lei.
Câți salariați are GALVANIK ZINCATURA S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GALVANIK ZINCATURA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.