ODOLINE.RO S.R.L.
ODOLINE.RO S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași, CUI 41661255. Cifră de afaceri 2024: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 41661255
- Denumire
- ODOLINE.RO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|2995|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 19.09.2019
- Sediu
- Morarilor, nr. 13, MANSARDĂ, CAMERA 2, Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 2042 Fabricarea parfumurilor și a produselor cosmetice (de toaletă) · rev. 2
- 2053 Fabricarea uleiurilor esențiale · rev. 2
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 2
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2024 · 5 bilanțuri
Financiar · 2019–2024 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 0 lei (-100% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 16,1 mii lei · 2024 0 lei · maxim 2023 35,4 mii lei · minim 2021 0 lei.
Rezultat net (lei): 2019 −16,9 mii lei · 2024 −5,9 mii lei · maxim 2023 2 mii lei · minim 2021 −17,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2024 0 · maxim 2019 2 · minim 2021 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 0 lei | 35.425 lei | 6.535 lei | 0 lei | fără bilanț | 16.108 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 35.425 lei | 6.535 lei | 0 lei | fără bilanț | 16.108 lei |
| Cheltuieli totale | 5.878 lei | 32.988 lei | 12.110 lei | 17.583 lei | fără bilanț | 32.872 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 2.047 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 5.878 lei | 0 lei | 5.771 lei | 17.583 lei | fără bilanț | 16.925 lei |
| Rezultat net | -5.878 lei | 2.047 lei | -5.771 lei | -17.583 lei | fără bilanț | -16.925 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 18.013 lei | 34.305 lei | 36.131 lei | 219 lei | fără bilanț | 4.987 lei |
| Datorii | 59.482 lei | 69.895 lei | 73.333 lei | 31.650 lei | fără bilanț | 21.712 lei |
| Capitaluri proprii | -41.469 lei | -35.590 lei | -37.202 lei | -31.431 lei | fără bilanț | -16.725 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | fără bilanț | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ODOLINE.RO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ODOLINE.RO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ODOLINE.RO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, județul Iași (Morarilor, nr. 13, MANSARDĂ, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|22|2995|2019, din 19.09.2019.
Ce cifră de afaceri a avut ODOLINE.RO S.R.L. în 2024?
0 lei, cu 100% sub 2023 (35.425 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 5.878 lei.
Câți salariați are ODOLINE.RO S.R.L.?
0 salariați în medie în 2024 (0 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ODOLINE.RO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.