SOUTH SURVEYING AND MAPPING INSTRUMENTS S.R.L.

SOUTH SURVEYING AND MAPPING INSTRUMENTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov, CUI 41647455. Cifră de afaceri 2025: 5.003.836 lei,

Registru

CUI
41647455
Denumire
SOUTH SURVEYING AND MAPPING INSTRUMENTS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|4077|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.09.2019
Sediu
Flori de Tei, nr. 12, et. 2, Cam. 9, Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
  • 4650 Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4664 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 3
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
Arată toate (15)
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 6391 Activități ale portalurilor web · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3
  • 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 5.003.836 lei (+116% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 3 mii lei · 2025 5 mil. lei · maxim 2025 5 mil. lei · minim 2019 3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 649 lei · 2025 413,1 mii lei · maxim 2025 413,1 mii lei · minim 2019 649 lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 0 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2019 0.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă5.003.836 lei2.321.918 lei952.874 lei3.806.034 lei2.806.731 lei1.457.755 lei3.000 lei
Venituri totale5.531.500 lei2.376.743 lei1.050.274 lei3.986.148 lei2.850.839 lei1.554.864 lei3.003 lei
Cheltuieli totale5.021.003 lei2.296.128 lei1.035.912 lei3.784.161 lei2.769.932 lei1.475.912 lei2.264 lei
Rezultat
Profit net413.091 lei66.030 lei5.434 lei168.072 lei55.819 lei64.561 lei649 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net413.091 lei66.030 lei5.434 lei168.072 lei55.819 lei64.561 lei649 lei
Bilanț
Active totale5.715.014 lei2.315.534 lei778.592 lei1.259.581 lei1.311.695 lei1.204.555 lei4.588 lei
Datorii5.138.457 lei1.957.894 lei483.046 lei969.469 lei1.189.656 lei1.138.335 lei2.929 lei
Capitaluri proprii576.557 lei357.640 lei295.546 lei290.112 lei122.039 lei66.220 lei1.659 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111110

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este SOUTH SURVEYING AND MAPPING INSTRUMENTS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, SOUTH SURVEYING AND MAPPING INSTRUMENTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul SOUTH SURVEYING AND MAPPING INSTRUMENTS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Clinceni, Comuna Clinceni, județul Ilfov (Flori de Tei, nr. 12, et. 2, Cam. 9); numărul de înmatriculare e J|23|4077|2019, din 16.09.2019.

Ce cifră de afaceri a avut SOUTH SURVEYING AND MAPPING INSTRUMENTS S.R.L. în 2025?

5.003.836 lei, cu 116% peste 2024 (2.321.918 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 413.091 lei.

Câți salariați are SOUTH SURVEYING AND MAPPING INSTRUMENTS S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre SOUTH SURVEYING AND MAPPING INSTRUMENTS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.