SISTERS 13 COMPANY ADVERTISING S.R.L.
SISTERS 13 COMPANY ADVERTISING S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 6, București, CUI 41644238. Cifră de afaceri 2025: 227.486 lei, 1 salariați. Da
Registru
- CUI
- 41644238
- Denumire
- SISTERS 13 COMPANY ADVERTISING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|12239|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.09.2019
- Sediu
- VALEA LUI MIHAI, nr. 9, bl. TD 11, sc. A, et. 10, ap. 65, București Sectorul 6, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 1811 Tipărirea ziarelor · rev. 2
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 2
- 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 2
- 1814 Legătorie și servicii conexe · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5819 Alte activități de editare · rev. 2
Arată toate (15)
- 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
- 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 2
- 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 2
- 6010 Activități de difuzare a programelor de radio · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 227.486 lei (-11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 59,8 mii lei · 2025 227,5 mii lei · maxim 2024 254,8 mii lei · minim 2023 22,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 54,4 mii lei · 2025 76,5 mii lei · maxim 2024 161,5 mii lei · minim 2023 −14,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 227.486 lei | 254.844 lei | 22.648 lei | 38.551 lei | 41.039 lei | 71.936 lei | 59.819 lei |
| Venituri totale | 227.486 lei | 254.844 lei | 22.648 lei | 38.551 lei | 41.039 lei | 74.431 lei | 59.819 lei |
| Cheltuieli totale | 136.474 lei | 62.836 lei | 37.032 lei | 45.145 lei | 39.818 lei | 45.359 lei | 3.600 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 76.536 lei | 161.536 lei | 0 lei | 0 lei | 137 lei | 27.078 lei | 54.424 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 14.384 lei | 7.635 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 76.536 lei | 161.536 lei | -14.384 lei | -7.635 lei | 137 lei | 27.078 lei | 54.424 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 261.334 lei | 183.839 lei | 34.655 lei | 35.475 lei | 44.059 lei | 53.833 lei | 56.419 lei |
| Datorii | 33.022 lei | 22.063 lei | 14.698 lei | 1.133 lei | 2.082 lei | 2.315 lei | 1.795 lei |
| Capitaluri proprii | 228.312 lei | 161.776 lei | 19.957 lei | 34.342 lei | 41.977 lei | 44.334 lei | 54.624 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SISTERS 13 COMPANY ADVERTISING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SISTERS 13 COMPANY ADVERTISING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SISTERS 13 COMPANY ADVERTISING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 6, județul București (VALEA LUI MIHAI, nr. 9, bl. TD 11, sc. A, et. 10, ap. 65); numărul de înmatriculare e J|40|12239|2019, din 16.09.2019.
Ce cifră de afaceri a avut SISTERS 13 COMPANY ADVERTISING S.R.L. în 2025?
227.486 lei, cu 11% sub 2024 (254.844 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 76.536 lei.
Câți salariați are SISTERS 13 COMPANY ADVERTISING S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SISTERS 13 COMPANY ADVERTISING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.