JUPITER SRL
JUPITER SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Slatina, Olt, CUI 4161450. Cifră de afaceri 2025: 120.585 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 4161450
- Denumire
- JUPITER SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|1726|1992
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.12.1992
- Sediu
- Aleea MUNCII, bl. FB8, sc. A, et. part., ap. 1, Municipiul Slatina, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
- 3812 Colectarea deșeurilor periculoase · rev. 2
- 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
- 3822 Tratarea și eliminarea deșeurilor periculoase · rev. 2
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
- 3900 Activități și servicii de decontaminare · rev. 2
Arată toate (29)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 5629 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 30.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 120.585 lei (-67% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 558,6 mii lei · 2025 120,6 mii lei · maxim 2022 785,2 mii lei · minim 2025 120,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 2,3 mii lei · 2025 −48,8 mii lei · maxim 2021 17,3 mii lei · minim 2019 −128 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2022 3 · maxim 2015 6 · minim 2016 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 120.585 lei | 368.931 lei | 286.150 lei | 785.191 lei | 647.435 lei | 521.604 lei | 471.047 lei | 507.215 lei | 319.654 lei | 174.450 lei | 558.594 lei |
| Venituri totale | 120.585 lei | 368.931 lei | 286.150 lei | 785.191 lei | 647.435 lei | 521.607 lei | 471.047 lei | 510.793 lei | 320.830 lei | 186.271 lei | 558.594 lei |
| Cheltuieli totale | 169.422 lei | 348.786 lei | 280.327 lei | 760.246 lei | 623.696 lei | 558.305 lei | 594.366 lei | 623.948 lei | 404.944 lei | 247.095 lei | 556.308 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 16.922 lei | 4.891 lei | 17.094 lei | 17.279 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.286 lei |
| Pierdere netă | 48.837 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 41.529 lei | 128.030 lei | 118.263 lei | 87.489 lei | 60.824 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -48.837 lei | 16.922 lei | 4.891 lei | 17.094 lei | 17.279 lei | -41.529 lei | -128.030 lei | -118.263 lei | -87.489 lei | -60.824 lei | 2.286 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 780.813 lei | 1.497.282 lei | 1.591.931 lei | 1.690.034 lei | 1.733.953 lei | 1.777.767 lei | 1.812.962 lei | 1.958.120 lei | 1.964.187 lei | 2.523.476 lei | 2.668.651 lei |
| Datorii | 3.693 lei | 480.938 lei | 592.509 lei | 695.503 lei | 806.515 lei | 1.156.052 lei | 603.458 lei | 810.586 lei | 959.391 lei | 1.843.321 lei | 1.649.318 lei |
| Capitaluri proprii | 777.120 lei | 1.016.344 lei | 999.422 lei | 994.531 lei | 927.438 lei | 621.715 lei | 1.209.504 lei | 1.147.534 lei | 1.004.796 lei | 680.155 lei | 1.019.333 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 5 | 5 | 2 | 2 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este JUPITER SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, JUPITER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 30.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul JUPITER SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Slatina, județul Olt (Aleea MUNCII, bl. FB8, sc. A, et. part., ap. 1); numărul de înmatriculare e J|28|1726|1992, din 03.12.1992.
Ce cifră de afaceri a avut JUPITER SRL în 2025?
120.585 lei, cu 67% sub 2024 (368.931 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 48.837 lei.
De unde vin datele despre JUPITER SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (30.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.