LC & RR TRANS ZONE SRL — dosare în instanță
Numele LC & RR TRANS ZONE SRL apare în 6 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 6
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 26 iunie 2025
- Ultima activitate
- 11 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 4 din 6 dosare cu calitate cunoscută (67%)
Din registrul firmelor (CUI 41609303)
- CUI
- 41609303
- Denumire
- LC & RR TRANS ZONE S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|3398|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 06.09.2019
- Sediu
- GEORGE COȘBUC, nr. 5, sc. B, et. 2, ap. 4, CAMERA 3, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 3312 Repararea și întreținerea mașinilor · rev. 3
- 3319 Repararea și întreținerea altor echipamente · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 4942 Servicii de mutare · rev. 3
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
Arată toate (11)
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
- 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
- 7739 Activități de închirierea și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a. · rev. 3
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 3
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.446.208 lei (+38% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 58,4 mii lei · 2025 1,4 mil. lei · maxim 2025 1,4 mil. lei · minim 2019 58,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 22,4 mii lei · 2025 282,3 mii lei · maxim 2025 282,3 mii lei · minim 2019 22,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 4 · maxim 2024 4 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.446.208 lei | 1.047.988 lei | 870.736 lei | 717.066 lei | 323.136 lei | 244.785 lei | 58.350 lei |
| Venituri totale | 1.446.344 lei | 1.048.979 lei | 870.737 lei | 717.066 lei | 323.136 lei | 244.785 lei | 58.350 lei |
| Cheltuieli totale | 1.122.653 lei | 917.457 lei | 620.477 lei | 455.818 lei | 283.041 lei | 152.414 lei | 35.376 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 282.349 lei | 108.488 lei | 242.859 lei | 254.436 lei | 37.252 lei | 89.965 lei | 22.390 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 282.349 lei | 108.488 lei | 242.859 lei | 254.436 lei | 37.252 lei | 89.965 lei | 22.390 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 1.230.888 lei | 727.687 lei | 486.916 lei | 346.133 lei | 173.718 lei | 126.972 lei | 50.044 lei |
| Datorii | 634.950 lei | 214.098 lei | 39.815 lei | 41.891 lei | 23.912 lei | 14.417 lei | 27.454 lei |
| Capitaluri proprii | 595.938 lei | 513.589 lei | 447.101 lei | 304.242 lei | 149.806 lei | 112.555 lei | 22.590 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 4
- Pârât: 2
Categorii de dosare
- Civil: 4
- Litigii cu profesioniștii: 2
Stadii procesuale
- Fond: 6
Dosare pe ani
- 2025: 4
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 6 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 35869/325/2025 | Judecătoria Timișoara | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 39330/325/2025 | Judecătoria Timișoara | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 45582/325/2025 | Judecătoria Timișoara | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 6311/325/2026 | Judecătoria Timișoara | Litigii cu profesioniștii | Fond | Pârât |
| 6311/325/2026/a1 | Judecătoria Timișoara | Litigii cu profesioniștii | Fond | Pârât |
| 21243/325/2025 | Judecătoria Timișoara | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare LC & RR TRANS ZONE SRL?
LC & RR TRANS ZONE SRL apare în 6 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 11 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des LC & RR TRANS ZONE SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (4 din 6 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (4 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.