REFMAN TEHNIC S.R.L.
REFMAN TEHNIC S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Strejnicu, Comuna Târgșoru Vechi, Prahova, CUI 41591079. Cifră de afaceri 2025: 125.080 lei. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 41591079
- Denumire
- REFMAN TEHNIC S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|2716|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.09.2019
- Sediu
- NEGOIEȘTI, nr. 92, Sat Strejnicu, Comuna Târgșoru Vechi, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice, în magazine specializate · rev. 2
- 9521 Repararea aparatelor electronice de uz casnic · rev. 2
- 9522 Repararea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 125.080 lei (+88% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 350 lei · 2025 125,1 mii lei · maxim 2025 125,1 mii lei · minim 2019 350 lei.
Rezultat net (lei): 2019 111 lei · 2025 8,7 mii lei · maxim 2023 20 mii lei · minim 2019 111 lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 125.080 lei | 66.470 lei | 84.090 lei | 38.465 lei | 31.242 lei | 28.000 lei | 350 lei |
| Venituri totale | 125.081 lei | 66.471 lei | 84.091 lei | 38.465 lei | 31.242 lei | 28.000 lei | 350 lei |
| Cheltuieli totale | 114.713 lei | 60.483 lei | 60.753 lei | 30.702 lei | 28.739 lei | 13.716 lei | 228 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 8.742 lei | 5.021 lei | 19.977 lei | 6.701 lei | 1.585 lei | 13.444 lei | 111 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 8.742 lei | 5.021 lei | 19.977 lei | 6.701 lei | 1.585 lei | 13.444 lei | 111 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 13.129 lei | 33.824 lei | 28.503 lei | 8.740 lei | 8.248 lei | 14.497 lei | 552 lei |
| Datorii | 4.147 lei | 19.800 lei | 0 lei | 214 lei | 6.423 lei | 742 lei | 241 lei |
| Capitaluri proprii | 8.982 lei | 14.024 lei | 28.503 lei | 8.526 lei | 1.825 lei | 13.755 lei | 311 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este REFMAN TEHNIC S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, REFMAN TEHNIC S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul REFMAN TEHNIC S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Strejnicu, Comuna Târgșoru Vechi, județul Prahova (NEGOIEȘTI, nr. 92); numărul de înmatriculare e J|29|2716|2019, din 03.09.2019.
Ce cifră de afaceri a avut REFMAN TEHNIC S.R.L. în 2025?
125.080 lei, cu 88% peste 2024 (66.470 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.742 lei.
De unde vin datele despre REFMAN TEHNIC S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.