BM IT VISION S.R.L.
BM IT VISION S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Ciacova, Oraș Ciacova, Timiș, CUI 41588685. Cifră de afaceri 2021: 267.064 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 41588685
- Denumire
- BM IT VISION S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|3353|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 02.09.2019
- Sediu
- CLOȘCA, nr. 45, CAMERA 1, Loc. Ciacova, Oraș Ciacova, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2020–2021 · 2 bilanțuri
Financiar · 2020–2021 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2021, față de 2020.
În 2021, cifra de afaceri netă a fost 267.064 lei (+731% față de 2020).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 32,2 mii lei · 2021 267,1 mii lei · maxim 2021 267,1 mii lei · minim 2020 32,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2020 65,8 mii lei · 2021 167,2 mii lei · maxim 2021 167,2 mii lei · minim 2020 65,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2021 2 · maxim 2021 2 · minim 2020 1.
| Indicator | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Activitate | ||
| Cifră de afaceri netă | 267.064 lei | 32.155 lei |
| Venituri totale | 267.064 lei | 138.130 lei |
| Cheltuieli totale | 97.182 lei | 71.971 lei |
| Rezultat | ||
| Profit net | 167.211 lei | 65.837 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 167.211 lei | 65.837 lei |
| Bilanț | ||
| Active totale | 362.775 lei | 97.955 lei |
| Datorii | 129.227 lei | 31.618 lei |
| Capitaluri proprii | 233.548 lei | 66.337 lei |
| Oameni | ||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este BM IT VISION S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, BM IT VISION S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul BM IT VISION S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Ciacova, Oraș Ciacova, județul Timiș (CLOȘCA, nr. 45, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|35|3353|2019, din 02.09.2019.
Ce cifră de afaceri a avut BM IT VISION S.R.L. în 2021?
267.064 lei, cu 731% peste 2020 (32.155 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 167.211 lei.
Câți salariați are BM IT VISION S.R.L.?
2 salariați în medie în 2021 (1 în 2020), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre BM IT VISION S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2021). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.