LUC AGRO S.R.L.
LUC AGRO S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Valea Frăției, Comuna Valea Largă, Mureș, CUI 41584128. Cifră de afaceri 2025: 27.566 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41584128
- Denumire
- LUC AGRO S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|3424|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.08.2019
- Sediu
- VALEA FRĂȚIEI, nr. 40, Sat Valea Frăției, Comuna Valea Largă, Mureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase · rev. 3
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
- 0125 Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor · rev. 3
- 0129 Cultivarea altor plante permanente · rev. 3
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 27.566 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 2 mii lei · 2025 27,6 mii lei · maxim 2025 27,6 mii lei · minim 2024 0 lei.
Rezultat net (lei): 2019 −1,4 mii lei · 2025 4,2 mii lei · maxim 2025 4,2 mii lei · minim 2019 −1,4 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 27.566 lei | 0 lei | 1.800 lei | 4.400 lei | 8.865 lei | 2.085 lei | 1.959 lei |
| Venituri totale | 32.775 lei | 0 lei | 1.800 lei | 4.400 lei | 8.865 lei | 2.085 lei | 1.959 lei |
| Cheltuieli totale | 27.822 lei | — | — | 4.330 lei | 5.980 lei | 1.673 lei | 3.253 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 4.176 lei | 0 lei | 1.512 lei | 0 lei | 2.619 lei | 367 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 62 lei | 0 lei | 0 lei | 1.355 lei |
| Rezultat net | 4.176 lei | 0 lei | 1.512 lei | -62 lei | 2.619 lei | 367 lei | -1.355 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 31.850 lei | 200 lei | 3.569 lei | 1.769 lei | 1.912 lei | 2.257 lei | 1.906 lei |
| Datorii | 27.474 lei | 0 lei | 288 lei | 0 lei | 81 lei | 3.045 lei | 3.061 lei |
| Capitaluri proprii | 4.376 lei | 200 lei | 3.281 lei | 1.769 lei | 1.831 lei | -788 lei | -1.155 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LUC AGRO S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LUC AGRO S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul LUC AGRO S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea Frăției, Comuna Valea Largă, județul Mureș (VALEA FRĂȚIEI, nr. 40); numărul de înmatriculare e J|12|3424|2019, din 30.08.2019.
Ce cifră de afaceri a avut LUC AGRO S.R.L. în 2025?
27.566 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.176 lei.
De unde vin datele despre LUC AGRO S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.