ART MIXT CONSTRUCT S.R.L.

ART MIXT CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Podoleni, Comuna Podoleni, Neamț, CUI 41575618. Cifră de afaceri 2025: 0 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
41575618
Denumire
ART MIXT CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|27|1020|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
29.08.2019
Sediu
SFÂNTA TREIME, nr. 61, Sat Podoleni, Comuna Podoleni, Neamț
Activități autorizate (CAEN)
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
Arată toate (15)
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 900 lei · 2025 0 lei · maxim 2022 900 lei · minim 2023 0 lei.

Rezultat net (lei): 2020 −9,6 mii lei · 2025 27 mii lei · maxim 2025 27 mii lei · minim 2024 −59,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 0 · 2025 0 · maxim 2022 0 · minim 2022 0.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă0 lei0 lei0 lei900 lei——
Venituri totale29.846 lei0 lei0 lei902 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale2.892 lei59.891 lei6.834 lei22.309 lei0 lei9.576 lei
Rezultat
Profit net26.954 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei59.891 lei6.834 lei21.407 lei0 lei9.576 lei
Rezultat net26.954 lei-59.891 lei-6.834 lei-21.407 lei0 lei-9.576 lei
Bilanț
Active totale4.938 lei4.502 lei88.411 lei86.246 lei26.579 lei26.579 lei
Datorii37.675 lei138.086 lei134.939 lei125.940 lei38.319 lei38.319 lei
Capitaluri proprii-32.737 lei-133.584 lei-46.528 lei-39.694 lei-11.740 lei-11.740 lei
Oameni
Număr mediu de salariați0000——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ART MIXT CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ART MIXT CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul ART MIXT CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Podoleni, Comuna Podoleni, județul Neamț (SFÂNTA TREIME, nr. 61); numărul de înmatriculare e J|27|1020|2019, din 29.08.2019.

Ce cifră de afaceri a avut ART MIXT CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 26.954 lei.

Câți salariați are ART MIXT CONSTRUCT S.R.L.?

0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ART MIXT CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.