ACCURIS MEDICAL S.R.L.

ACCURIS MEDICAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov, CUI 41560790. Cifră de afaceri 2025: 2.338.892 lei, 1 salariați. Date

Registru

CUI
41560790
Denumire
ACCURIS MEDICAL S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|5530|2020
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
17.11.2020
Sediu
LINIA TEIULUI, nr. 2B, Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 3313 Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice · rev. 3
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
  • 4646 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice și medicale · rev. 3
  • 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
Arată toate (13)
  • 5224 Manipulări · rev. 3
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
  • 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.338.892 lei (+35% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 10,5 mii lei · 2025 2,3 mil. lei · maxim 2025 2,3 mil. lei · minim 2020 10,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 −6 mii lei · 2025 530,1 mii lei · maxim 2025 530,1 mii lei · minim 2020 −88,4 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă2.338.892 lei1.737.168 lei896.910 lei1.063.220 lei839.062 lei10.511 lei—
Venituri totale2.370.686 lei1.749.411 lei918.756 lei1.083.665 lei855.141 lei18.695 lei6 lei
Cheltuieli totale1.750.527 lei1.428.573 lei726.580 lei824.344 lei575.681 lei106.971 lei5.980 lei
Rezultat
Profit net530.133 lei271.305 lei184.552 lei250.769 lei273.564 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei88.376 lei5.974 lei
Rezultat net530.133 lei271.305 lei184.552 lei250.769 lei273.564 lei-88.376 lei-5.974 lei
Bilanț
Active totale1.446.715 lei1.085.565 lei832.229 lei493.117 lei330.122 lei155.666 lei71.102 lei
Datorii915.382 lei813.060 lei248.274 lei93.714 lei149.908 lei249.016 lei76.076 lei
Capitaluri proprii531.333 lei272.505 lei583.955 lei399.403 lei180.214 lei-93.350 lei-4.974 lei
Oameni
Număr mediu de salariați111111—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ACCURIS MEDICAL S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ACCURIS MEDICAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ACCURIS MEDICAL S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei, județul Ilfov (LINIA TEIULUI, nr. 2B); numărul de înmatriculare e J|23|5530|2020, din 17.11.2020.

Ce cifră de afaceri a avut ACCURIS MEDICAL S.R.L. în 2025?

2.338.892 lei, cu 35% peste 2024 (1.737.168 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 530.133 lei.

Câți salariați are ACCURIS MEDICAL S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ACCURIS MEDICAL S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.