RANCH EVENTS S.R.L.

RANCH EVENTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Șandra, Comuna Șandra, Timiș, CUI 41558560. Cifră de afaceri 2025: 134.288 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF

Registru

CUI
41558560
Denumire
RANCH EVENTS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|35|3270|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
26.08.2019
Sediu
Constantin Brâncuși, nr. 47, Sat Șandra, Comuna Șandra, Timiș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
  • 5611 Restaurante · rev. 3
  • 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
  • 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri

Financiar · 2024–2025 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 134.288 lei (+234% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2024 40,3 mii lei · 2025 134,3 mii lei · maxim 2025 134,3 mii lei · minim 2024 40,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2024 20,9 mii lei · 2025 −23,6 mii lei · maxim 2024 20,9 mii lei · minim 2025 −23,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2025 1 · maxim 2025 1 · minim 2025 1.

Indicator20252024
Activitate
Cifră de afaceri netă134.288 lei40.250 lei
Venituri totale134.381 lei40.250 lei
Cheltuieli totale153.867 lei15.477 lei
Rezultat
Profit net0 lei20.888 lei
Pierdere netă23.593 lei0 lei
Rezultat net-23.593 lei20.888 lei
Bilanț
Active totale16.692 lei23.510 lei
Datorii25.627 lei3.417 lei
Capitaluri proprii-8.935 lei20.093 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este RANCH EVENTS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, RANCH EVENTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul RANCH EVENTS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Șandra, Comuna Șandra, județul Timiș (Constantin Brâncuși, nr. 47); numărul de înmatriculare e J|35|3270|2019, din 26.08.2019.

Ce cifră de afaceri a avut RANCH EVENTS S.R.L. în 2025?

134.288 lei, cu 234% peste 2024 (40.250 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 23.593 lei.

Câți salariați are RANCH EVENTS S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre RANCH EVENTS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.