FORFECILĂ CRÂNGAȘI S.R.L.
FORFECILĂ CRÂNGAȘI S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 4, București, CUI 41515373. Cifră de afaceri 2025: 377.947 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 41515373
- Denumire
- FORFECILĂ CRÂNGAȘI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10666|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.08.2019
- Sediu
- ANTON BACALBAȘA, nr. 20C, București Sectorul 4, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri
Financiar · 2023–2025 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 377.947 lei (-11% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2023 283,9 mii lei · 2025 377,9 mii lei · maxim 2024 423,9 mii lei · minim 2023 283,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2023 56,3 mii lei · 2025 5,6 mii lei · maxim 2023 56,3 mii lei · minim 2024 499 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 5 · 2025 6 · maxim 2024 6 · minim 2023 5.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 377.947 lei | 423.898 lei | 283.902 lei |
| Venituri totale | 593.705 lei | 448.043 lei | 283.902 lei |
| Cheltuieli totale | 584.624 lei | 445.651 lei | 217.110 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 5.559 lei | 499 lei | 56.326 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.559 lei | 499 lei | 56.326 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 224.204 lei | 174.298 lei | 82.822 lei |
| Datorii | 161.620 lei | 117.273 lei | 26.296 lei |
| Capitaluri proprii | 62.584 lei | 57.025 lei | 56.526 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | 6 | 6 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FORFECILĂ CRÂNGAȘI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, FORFECILĂ CRÂNGAȘI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul FORFECILĂ CRÂNGAȘI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 4, județul București (ANTON BACALBAȘA, nr. 20C); numărul de înmatriculare e J|40|10666|2019, din 13.08.2019.
Ce cifră de afaceri a avut FORFECILĂ CRÂNGAȘI S.R.L. în 2025?
377.947 lei, cu 11% sub 2024 (423.898 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.559 lei.
Câți salariați are FORFECILĂ CRÂNGAȘI S.R.L.?
6 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre FORFECILĂ CRÂNGAȘI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.