IDAN VISION TEAM S.R.L.

IDAN VISION TEAM S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 41511622. Cifră de afaceri 2025: 199.989 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41511622
Denumire
IDAN VISION TEAM S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|10619|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
12.08.2019
Sediu
OCCIDENTULUI, nr. 41, DEMISOL, CAM 02, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 3
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 199.989 lei (+2% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2020 158,9 mii lei · 2025 200 mii lei · maxim 2025 200 mii lei · minim 2021 137,2 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 −19,1 mii lei · 2025 80,1 mii lei · maxim 2022 122,2 mii lei · minim 2019 −19,1 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă199.989 lei197.006 lei195.984 lei195.522 lei137.238 lei158.908 lei—
Venituri totale200.348 lei201.059 lei229.363 lei195.802 lei137.238 lei165.268 lei0 lei
Cheltuieli totale107.659 lei71.691 lei115.571 lei68.048 lei99.434 lei130.490 lei19.149 lei
Rezultat
Profit net80.084 lei108.669 lei98.316 lei122.182 lei33.768 lei30.286 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei19.149 lei
Rezultat net80.084 lei108.669 lei98.316 lei122.182 lei33.768 lei30.286 lei-19.149 lei
Bilanț
Active totale2.212.508 lei2.187.421 lei2.141.311 lei2.183.242 lei2.061.505 lei1.996.223 lei1.923.270 lei
Datorii1.756.561 lei1.811.558 lei1.875.709 lei2.015.956 lei2.016.401 lei1.984.886 lei1.942.219 lei
Capitaluri proprii455.947 lei375.863 lei265.602 lei167.286 lei45.104 lei11.337 lei-18.949 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este IDAN VISION TEAM S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, IDAN VISION TEAM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul IDAN VISION TEAM S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (OCCIDENTULUI, nr. 41, DEMISOL, CAM 02); numărul de înmatriculare e J|40|10619|2019, din 12.08.2019.

Ce cifră de afaceri a avut IDAN VISION TEAM S.R.L. în 2025?

199.989 lei, cu 2% peste 2024 (197.006 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 80.084 lei.

De unde vin datele despre IDAN VISION TEAM S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.