TEO TAXI S.R.L.

TEO TAXI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Horpaz, Comuna Miroslava, Iași, CUI 41485299. Cifră de afaceri 2025: 74.212 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41485299
Denumire
TEO TAXI S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|22|2624|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
05.08.2019
Sediu
NOUĂ, nr. 15, Sat Horpaz, Comuna Miroslava, Iași
Activități autorizate (CAEN)
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 3
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
  • 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile · rev. 3
  • 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
  • 4635 Comerț cu ridicata al produselor din tutun · rev. 3
  • 4636 Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase · rev. 3
Arată toate (37)
  • 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
  • 4638 Comerț cu ridicata specializat al altor alimente · rev. 3
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile · rev. 3
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei · rev. 3
  • 4643 Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor · rev. 3
  • 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · rev. 3
  • 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
  • 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
  • 4648 Comerț cu ridicata al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc · rev. 3
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
  • 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
  • 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
  • 4931 Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic · rev. 3
  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale · rev. 3
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
  • 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 74.212 lei (-31% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 49,1 mii lei · 2025 74,2 mii lei · maxim 2022 199,2 mii lei · minim 2019 49,1 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 26,8 mii lei · 2025 24,7 mii lei · maxim 2021 103 mii lei · minim 2024 14,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2023 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă74.212 lei108.051 lei163.288 lei199.219 lei182.186 lei176.455 lei49.138 lei
Venituri totale74.212 lei110.071 lei163.288 lei199.219 lei182.336 lei176.455 lei49.138 lei
Cheltuieli totale43.171 lei85.550 lei117.370 lei123.703 lei79.047 lei82.632 lei21.885 lei
Rezultat
Profit net24.678 lei14.931 lei44.318 lei72.079 lei102.971 lei92.480 lei26.792 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net24.678 lei14.931 lei44.318 lei72.079 lei102.971 lei92.480 lei26.792 lei
Bilanț
Active totale119.754 lei85.439 lei93.930 lei255.724 lei238.247 lei133.132 lei35.183 lei
Datorii79.904 lei70.267 lei49.371 lei13.832 lei15.804 lei13.660 lei8.191 lei
Capitaluri proprii39.850 lei15.172 lei44.559 lei241.892 lei222.443 lei119.472 lei26.992 lei
Oameni
Număr mediu de salariați——11111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este TEO TAXI S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, TEO TAXI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul TEO TAXI S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Horpaz, Comuna Miroslava, județul Iași (NOUĂ, nr. 15); numărul de înmatriculare e J|22|2624|2019, din 05.08.2019.

Ce cifră de afaceri a avut TEO TAXI S.R.L. în 2025?

74.212 lei, cu 31% sub 2024 (108.051 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 24.678 lei.

De unde vin datele despre TEO TAXI S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.