DEVCRAFTS S.R.L.
DEVCRAFTS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Ploiești, Prahova, CUI 41484455. Cifră de afaceri 2025: 492.266 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41484455
- Denumire
- DEVCRAFTS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|2535|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.08.2019
- Sediu
- GHEORGHE GRIGORE CANTACUZINO, nr. 160, bl. 2B, et. 1, ap. 4, Municipiul Ploiești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 3
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 3
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 492.266 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 84,8 mii lei · 2025 492,3 mii lei · maxim 2025 492,3 mii lei · minim 2019 84,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 72,4 mii lei · 2025 323,7 mii lei · maxim 2022 405,4 mii lei · minim 2019 72,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 492.266 lei | 453.798 lei | 472.382 lei | 458.296 lei | 327.885 lei | 322.295 lei | 84.762 lei |
| Venituri totale | 493.090 lei | 453.869 lei | 474.934 lei | 458.595 lei | 327.885 lei | 322.295 lei | 84.762 lei |
| Cheltuieli totale | 154.887 lei | 108.557 lei | 65.776 lei | 48.685 lei | 37.989 lei | 35.005 lei | 11.499 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 323.730 lei | 331.968 lei | 404.504 lei | 405.417 lei | 286.682 lei | 284.307 lei | 72.415 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 323.730 lei | 331.968 lei | 404.504 lei | 405.417 lei | 286.682 lei | 284.307 lei | 72.415 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 526.172 lei | 635.484 lei | 591.580 lei | 440.266 lei | 318.841 lei | 287.773 lei | 76.619 lei |
| Datorii | 202.202 lei | 303.276 lei | 186.836 lei | 34.609 lei | 31.919 lei | 3.226 lei | 4.004 lei |
| Capitaluri proprii | 323.970 lei | 332.208 lei | 404.744 lei | 405.657 lei | 286.922 lei | 284.547 lei | 72.615 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DEVCRAFTS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DEVCRAFTS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DEVCRAFTS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Ploiești, județul Prahova (GHEORGHE GRIGORE CANTACUZINO, nr. 160, bl. 2B, et. 1, ap. 4); numărul de înmatriculare e J|29|2535|2019, din 05.08.2019.
Ce cifră de afaceri a avut DEVCRAFTS S.R.L. în 2025?
492.266 lei, cu 8% peste 2024 (453.798 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 323.730 lei.
Câți salariați are DEVCRAFTS S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DEVCRAFTS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.