ESTETIC GRAND CONSTRUCT SRL — dosare în instanță
Numele ESTETIC GRAND CONSTRUCT SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 2
- Primul dosar
- 05 septembrie 2025
- Ultima activitate
- 14 octombrie 2026
- Rol dominant
- Debitor — 1 din 2 dosare cu calitate cunoscută (50%)
Din registrul firmelor (CUI 41476398)
- CUI
- 41476398
- Denumire
- ESTETIC GRAND CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10180|2019
- Stare în registru
- în procedură de insolvență
- Data înmatriculării
- 02.08.2019
- Sediu
- GHEORGHE SIMIONESCU, nr. 19, ap. B26, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 2363 Fabricarea betonului · rev. 2
- 2364 Fabricarea mortarului · rev. 2
- 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
Arată toate (14)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 33,2 mii lei · 2024 100 lei · maxim 2021 295,9 mii lei · minim 2024 100 lei.
Rezultat net (lei): 2019 −8,2 mii lei · 2025 −97,3 mii lei · maxim 2021 169,3 mii lei · minim 2024 −102,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 3 · 2025 1 · maxim 2019 3 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 100 lei | 110.375 lei | fără bilanț | 295.943 lei | 171.716 lei | 33.218 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 3.700 lei | 110.375 lei | fără bilanț | 295.943 lei | 171.716 lei | 33.218 lei |
| Cheltuieli totale | 97.313 lei | 106.157 lei | 50.500 lei | fără bilanț | 124.462 lei | 100.098 lei | 41.059 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 58.797 lei | fără bilanț | 169.301 lei | 69.901 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 97.313 lei | 102.457 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 8.173 lei |
| Rezultat net | -97.313 lei | -102.457 lei | 58.797 lei | fără bilanț | 169.301 lei | 69.901 lei | -8.173 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 13.099 lei | 68.358 lei | 139.192 lei | fără bilanț | 257.755 lei | 83.061 lei | 15.699 lei |
| Datorii | 156.167 lei | 114.112 lei | 82.488 lei | fără bilanț | 26.526 lei | 21.133 lei | 23.672 lei |
| Capitaluri proprii | -143.068 lei | -45.754 lei | 56.704 lei | fără bilanț | 231.229 lei | 61.928 lei | -7.973 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | fără bilanț | 3 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 2 instanțe în 2 județe
Cele mai multe la Judecătoria Bolintin-Vale (1 · 50%), apoi Tribunalul București (1).
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Bolintin-Vale | Giurgiu | Judecătorie | 1 |
| Tribunalul București | București | Tribunal | 1 |
Calitate procesuală
- Debitor: 1
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
- Insolvență: 1
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2025: 1
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 6009/3/2026 | Tribunalul București | Insolvență / faliment | Fond | Debitor |
| 6605/192/2025 | Judecatoria BOLINTINVALE | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ESTETIC GRAND CONSTRUCT SRL?
ESTETIC GRAND CONSTRUCT SRL apare în 2 dosare publice la 2 instanțe; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des ESTETIC GRAND CONSTRUCT SRL?
Cel mai des la Tribunalul București (1) și Judecatoria BOLINTINVALE (1).
În ce calitate apare cel mai des ESTETIC GRAND CONSTRUCT SRL?
Cel mai des ca debitor (1 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă debitor?
Debitor: persoana care datorează o prestație creditorului; în insolvență, cel aflat în procedură.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 16 octombrie 2026.