UTIL LIVIUSCAV S.R.L.

UTIL LIVIUSCAV S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Rugăsești, Comuna Caseiu, Cluj, CUI 41414255. Cifră de afaceri 2025: 788.643 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
41414255
Denumire
UTIL LIVIUSCAV S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|2907|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.07.2019
Sediu
RUGĂȘEȘTI, nr. 101C, Sat Rugăsești, Comuna Caseiu, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor · rev. 2
  • 0146 Creșterea porcinelor · rev. 2
  • 0147 Creșterea păsărilor · rev. 2
  • 1061 Fabricarea produselor de morărit · rev. 2
  • 1091 Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă · rev. 2
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
Arată toate (37)
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
  • 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 2
  • 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 2
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
  • 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
  • 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
  • 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
  • 4942 Servicii de mutare · rev. 2
  • 5210 Depozitări · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
da
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 788.643 lei (+63% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 105 mii lei · 2025 788,6 mii lei · maxim 2025 788,6 mii lei · minim 2020 94,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 73,7 mii lei · 2025 88 mii lei · maxim 2023 316,9 mii lei · minim 2024 −55,3 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2025 1 · maxim 2024 3 · minim 2020 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă788.643 lei483.747 lei636.434 lei234.418 lei264.698 lei94.765 lei105.000 lei
Venituri totale788.643 lei483.747 lei652.291 lei234.418 lei266.948 lei94.765 lei105.000 lei
Cheltuieli totale680.562 lei530.799 lei328.994 lei200.643 lei163.277 lei121.683 lei28.149 lei
Rezultat
Profit net88.049 lei0 lei316.909 lei31.431 lei101.114 lei0 lei73.701 lei
Pierdere netă0 lei55.290 lei0 lei0 lei0 lei27.843 lei0 lei
Rezultat net88.049 lei-55.290 lei316.909 lei31.431 lei101.114 lei-27.843 lei73.701 lei
Bilanț
Active totale645.453 lei540.591 lei638.941 lei279.124 lei307.157 lei92.994 lei100.594 lei
Datorii117.181 lei100.368 lei143.428 lei100.520 lei159.985 lei46.936 lei26.693 lei
Capitaluri proprii528.272 lei440.223 lei495.513 lei178.604 lei147.172 lei46.058 lei73.901 lei
Oameni
Număr mediu de salariați132211—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este UTIL LIVIUSCAV S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, UTIL LIVIUSCAV S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul UTIL LIVIUSCAV S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Rugăsești, Comuna Caseiu, județul Cluj (RUGĂȘEȘTI, nr. 101C); numărul de înmatriculare e J|12|2907|2019, din 18.07.2019.

Ce cifră de afaceri a avut UTIL LIVIUSCAV S.R.L. în 2025?

788.643 lei, cu 63% peste 2024 (483.747 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 88.049 lei.

Câți salariați are UTIL LIVIUSCAV S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre UTIL LIVIUSCAV S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.