EXTREME PACK S.R.L.

EXTREME PACK S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sardu, Comuna Sinpaul, Cluj, CUI 41401360. Cifră de afaceri 2025: 44.000 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41401360
Denumire
EXTREME PACK S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|2866|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
16.07.2019
Sediu
ȘARDU, nr. 158, Sat Sardu, Comuna Sinpaul, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 2
  • 3230 Fabricarea articolelor pentru sport · rev. 2
  • 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
  • 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
  • 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri

Financiar · 2020–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 44.000 lei (+233% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2022 80,7 mii lei · 2025 44 mii lei · maxim 2022 80,7 mii lei · minim 2023 9,8 mii lei.

Rezultat net (lei): 2020 −51 lei · 2025 −68,1 mii lei · maxim 2022 86,8 mii lei · minim 2025 −68,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 2 · 2025 2 · maxim 2022 2 · minim 2022 2.

Indicator202520242023202220212020
Activitate
Cifră de afaceri netă44.000 lei13.200 lei9.750 lei80.700 lei——
Venituri totale44.000 lei52.528 lei131.417 lei161.237 lei21.267 lei11.574 lei
Cheltuieli totale111.784 lei99.139 lei99.084 lei73.641 lei21.267 lei11.625 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei32.250 lei86.821 lei0 lei0 lei
Pierdere netă68.144 lei46.723 lei0 lei0 lei0 lei51 lei
Rezultat net-68.144 lei-46.723 lei32.250 lei86.821 lei0 lei-51 lei
Bilanț
Active totale24.316 lei59.749 lei147.962 lei255.925 lei212.753 lei227.725 lei
Datorii39.420 lei6.708 lei8.870 lei7.960 lei0 lei0 lei
Capitaluri proprii-15.104 lei53.041 lei99.764 lei86.970 lei149 lei149 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2222——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este EXTREME PACK S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, EXTREME PACK S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul EXTREME PACK S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sardu, Comuna Sinpaul, județul Cluj (ȘARDU, nr. 158); numărul de înmatriculare e J|12|2866|2019, din 16.07.2019.

Ce cifră de afaceri a avut EXTREME PACK S.R.L. în 2025?

44.000 lei, cu 233% peste 2024 (13.200 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 68.144 lei.

Câți salariați are EXTREME PACK S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre EXTREME PACK S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.