ANDYBRANDS MUNTY S.R.L.
ANDYBRANDS MUNTY S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Deva, Hunedoara, CUI 41377777. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41377777
- Denumire
- ANDYBRANDS MUNTY S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|20|1138|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.07.2019
- Sediu
- DECEBAL, bl. C, sc. C, et. 3, ap. 70, Municipiul Deva, Hunedoara
- Activități autorizate (CAEN)
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · rev. 2
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · rev. 2
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 54,7 mii lei · 2022 0 lei · maxim 2020 80,6 mii lei · minim 2022 0 lei.
Rezultat net (lei): 2019 16,7 mii lei · 2024 −6,1 mii lei · maxim 2019 16,7 mii lei · minim 2024 −6,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2024 0 · maxim 2020 1 · minim 2022 0.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 0 lei | 15.457 lei | 80.612 lei | 54.678 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 15.457 lei | 80.612 lei | 54.678 lei |
| Cheltuieli totale | 6.056 lei | 200 lei | — | 10.919 lei | 66.244 lei | 36.304 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.400 lei | 13.094 lei | 16.734 lei |
| Pierdere netă | 6.056 lei | 200 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -6.056 lei | -200 lei | 0 lei | 4.400 lei | 13.094 lei | 16.734 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 28.622 lei | 34.678 lei | 34.878 lei | 34.878 lei | 31.810 lei | 18.323 lei |
| Datorii | 450 lei | 450 lei | 450 lei | 450 lei | 1.782 lei | 1.389 lei |
| Capitaluri proprii | 28.172 lei | 34.228 lei | 34.428 lei | 34.428 lei | 30.028 lei | 16.934 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ANDYBRANDS MUNTY S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ANDYBRANDS MUNTY S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul ANDYBRANDS MUNTY S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Deva, județul Hunedoara (DECEBAL, bl. C, sc. C, et. 3, ap. 70); numărul de înmatriculare e J|20|1138|2019, din 10.07.2019.
Câți salariați are ANDYBRANDS MUNTY S.R.L.?
0 salariați în medie în 2024 (0 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ANDYBRANDS MUNTY S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.