CUTE NAIL ROOM S.R.L.
CUTE NAIL ROOM S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 41367781. Cifră de afaceri 2025: 157.938 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41367781
- Denumire
- CUTE NAIL ROOM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2821|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.07.2019
- Sediu
- ȘAGULUI, nr. 11, et. 2, ap. 1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
- 4939 Alte transporturi terestre de călători n.c.a. · rev. 3
Arată toate (13)
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane · rev. 3
- 8110 Activități de servicii suport combinate · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 157.938 lei (-45% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 21,9 mii lei · 2025 157,9 mii lei · maxim 2024 284,8 mii lei · minim 2019 21,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 1 mii lei · 2025 5,7 mii lei · maxim 2020 13,8 mii lei · minim 2023 −21 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 2 · 2025 2 · maxim 2023 3 · minim 2019 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 157.938 lei | 284.787 lei | 255.915 lei | 68.860 lei | 65.945 lei | 52.343 lei | 21.915 lei |
| Venituri totale | 185.438 lei | 284.824 lei | 257.260 lei | 68.860 lei | 65.945 lei | 58.000 lei | 21.915 lei |
| Cheltuieli totale | 179.714 lei | 276.240 lei | 275.636 lei | 78.727 lei | 55.960 lei | 43.645 lei | 20.482 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 5.688 lei | 5.736 lei | 0 lei | 0 lei | 9.326 lei | 13.775 lei | 1.024 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 20.951 lei | 10.556 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 5.688 lei | 5.736 lei | -20.951 lei | -10.556 lei | 9.326 lei | 13.775 lei | 1.024 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 15.818 lei | 72.936 lei | 25.279 lei | 21.380 lei | 31.925 lei | 17.406 lei | 8.633 lei |
| Datorii | 11.576 lei | 74.382 lei | 32.461 lei | 7.611 lei | 7.600 lei | 2.407 lei | 7.409 lei |
| Capitaluri proprii | 4.242 lei | -1.446 lei | -7.182 lei | 13.769 lei | 24.325 lei | 14.999 lei | 1.224 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CUTE NAIL ROOM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CUTE NAIL ROOM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CUTE NAIL ROOM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (ȘAGULUI, nr. 11, et. 2, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|35|2821|2019, din 08.07.2019.
Ce cifră de afaceri a avut CUTE NAIL ROOM S.R.L. în 2025?
157.938 lei, cu 45% sub 2024 (284.787 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 5.688 lei.
Câți salariați are CUTE NAIL ROOM S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CUTE NAIL ROOM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.