CIVIL CORP ENGINEERING S.R.L.
CIVIL CORP ENGINEERING S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Iași, Iași, CUI 41366182. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41366182
- Denumire
- CIVIL CORP ENGINEERING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|2379|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.07.2019
- Sediu
- AEROPORTULUI, nr. 1D, bl. 3, et. 2, ap. 23, camera 1, Municipiul Iași, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
Arată toate (30)
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4519 Comerț cu alte autovehicule · rev. 2
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 12,7 mii lei · 2024 24,5 mii lei · maxim 2022 84,4 mii lei · minim 2023 7,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 11,2 mii lei · 2025 −6,5 mii lei · maxim 2022 54,2 mii lei · minim 2025 −6,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2021 1 · maxim 2020 2 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 24.500 lei | 7.800 lei | 84.440 lei | 80.200 lei | 66.668 lei | 12.650 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 24.704 lei | 7.800 lei | 84.440 lei | 80.200 lei | 199.256 lei | 36.063 lei |
| Cheltuieli totale | 6.473 lei | 8.875 lei | 11.112 lei | 27.853 lei | 42.968 lei | 146.324 lei | 24.743 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 13.704 lei | 0 lei | 54.231 lei | 34.873 lei | 52.308 lei | 11.193 lei |
| Pierdere netă | 6.473 lei | 0 lei | 3.312 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -6.473 lei | 13.704 lei | -3.312 lei | 54.231 lei | 34.873 lei | 52.308 lei | 11.193 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 21.124 lei | 24.178 lei | 15.857 lei | 58.336 lei | 35.840 lei | 68.433 lei | 153.635 lei |
| Datorii | 3.420 lei | 0 lei | 17.448 lei | 3.864 lei | 727 lei | 4.733 lei | 9.655 lei |
| Capitaluri proprii | 17.704 lei | 24.178 lei | -1.591 lei | 54.472 lei | 35.113 lei | 63.700 lei | 11.393 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 1 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CIVIL CORP ENGINEERING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CIVIL CORP ENGINEERING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul CIVIL CORP ENGINEERING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Iași, județul Iași (AEROPORTULUI, nr. 1D, bl. 3, et. 2, ap. 23, camera 1); numărul de înmatriculare e J|22|2379|2019, din 08.07.2019.
De unde vin datele despre CIVIL CORP ENGINEERING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.