MBR SERVIZI MISTI S.R.L.
MBR SERVIZI MISTI S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Constanța, Constanța, CUI 41362938. Cifră de afaceri 2025: 377.201 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 41362938
- Denumire
- MBR SERVIZI MISTI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|13|2565|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.07.2019
- Sediu
- DUMBRĂVENI, nr. 68, Municipiul Constanța, Constanța
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
Arată toate (29)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 377.201 lei (+50% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 78,1 mii lei · 2025 377,2 mii lei · maxim 2025 377,2 mii lei · minim 2020 55,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 38,6 mii lei · 2025 133,7 mii lei · maxim 2022 135 mii lei · minim 2020 18 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 377.201 lei | 251.320 lei | 294.270 lei | 296.668 lei | 150.319 lei | 55.840 lei | 78.070 lei |
| Venituri totale | 377.201 lei | 255.968 lei | 294.270 lei | 296.668 lei | 150.319 lei | 55.840 lei | 78.070 lei |
| Cheltuieli totale | 234.767 lei | 149.576 lei | 217.256 lei | 156.130 lei | 49.209 lei | 36.122 lei | 37.276 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 133.724 lei | 101.823 lei | 73.967 lei | 135.035 lei | 96.601 lei | 18.009 lei | 38.646 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 133.724 lei | 101.823 lei | 73.967 lei | 135.035 lei | 96.601 lei | 18.009 lei | 38.646 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 525.440 lei | 471.753 lei | 374.063 lei | 327.160 lei | 170.018 lei | 62.733 lei | 41.894 lei |
| Datorii | 391.476 lei | 369.690 lei | 11.605 lei | 38.668 lei | 16.561 lei | 5.878 lei | 3.048 lei |
| Capitaluri proprii | 133.964 lei | 102.063 lei | 362.458 lei | 288.492 lei | 153.457 lei | 56.855 lei | 38.846 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este MBR SERVIZI MISTI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, MBR SERVIZI MISTI S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul MBR SERVIZI MISTI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Constanța, județul Constanța (DUMBRĂVENI, nr. 68); numărul de înmatriculare e J|13|2565|2019, din 05.07.2019.
Ce cifră de afaceri a avut MBR SERVIZI MISTI S.R.L. în 2025?
377.201 lei, cu 50% peste 2024 (251.320 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 133.724 lei.
Câți salariați are MBR SERVIZI MISTI S.R.L.?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre MBR SERVIZI MISTI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.