ROMAR FLASH S.R.L.
ROMAR FLASH S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 41361541. Cifră de afaceri 2023: 2.651.759 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF
Registru
- CUI
- 41361541
- Denumire
- ROMAR FLASH S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|10947|2024
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.05.2024
- Sediu
- LIVEZILOR, nr. 43, bl. 36, sc. 2, et. 2, ap. 122, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2019–2023 · 5 bilanțuri
Financiar · 2019–2023 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 2.651.759 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 30,3 mii lei · 2023 2,7 mil. lei · maxim 2023 2,7 mil. lei · minim 2019 30,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −995 lei · 2023 116,1 mii lei · maxim 2023 116,1 mii lei · minim 2019 −995 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2020 1 · 2023 1 · maxim 2020 1 · minim 2020 1.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||
| Cifră de afaceri netă | 2.651.759 lei | — | 137.916 lei | 133.972 lei | 30.347 lei |
| Venituri totale | 2.667.645 lei | 6.750 lei | 158.166 lei | 133.972 lei | 30.347 lei |
| Cheltuieli totale | 2.529.068 lei | 4.153 lei | 123.693 lei | 116.409 lei | 30.431 lei |
| Rezultat | |||||
| Profit net | 116.065 lei | 2.597 lei | 34.473 lei | 16.536 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 995 lei |
| Rezultat net | 116.065 lei | 2.597 lei | 34.473 lei | 16.536 lei | -995 lei |
| Bilanț | |||||
| Active totale | 464.069 lei | 58.541 lei | 62.480 lei | 93.312 lei | 46.177 lei |
| Datorii | 294.393 lei | 4.929 lei | 11.466 lei | 76.771 lei | 46.172 lei |
| Capitaluri proprii | 169.676 lei | 53.612 lei | 51.014 lei | 16.541 lei | 5 lei |
| Oameni | |||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROMAR FLASH S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ROMAR FLASH S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul ROMAR FLASH S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (LIVEZILOR, nr. 43, bl. 36, sc. 2, et. 2, ap. 122); numărul de înmatriculare e J|40|10947|2024, din 31.05.2024.
Ce cifră de afaceri a avut ROMAR FLASH S.R.L. în 2023?
2.651.759 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 116.065 lei.
Câți salariați are ROMAR FLASH S.R.L.?
1 salariat în medie în 2023 (1 în 2022), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROMAR FLASH S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.