SEGA RESIDENCE CONSTRUCT SRL — dosare în instanță
Numele SEGA RESIDENCE CONSTRUCT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 05 ianuarie 2026
- Ultima activitate
- 10 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 41350739)
- CUI
- 41350739
- Denumire
- SEGA RESIDENCE CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2945|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.07.2019
- Sediu
- MUZELOR, nr. 35, (fost Str. MUZELOR nr. 33), Camera nr. 1, Oraș Bragadiru, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 315,7 mii lei · 2021 1,1 mil. lei · maxim 2021 1,1 mil. lei · minim 2019 315,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 140,8 mii lei · 2025 −60,8 mii lei · maxim 2021 258,2 mii lei · minim 2022 −177,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | 1.136.146 lei | 525.031 lei | 315.667 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.136.146 lei | 525.031 lei | 315.667 lei |
| Cheltuieli totale | 60.762 lei | 60.390 lei | 56.993 lei | 177.727 lei | 866.594 lei | 297.487 lei | 171.758 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 258.190 lei | 222.294 lei | 140.752 lei |
| Pierdere netă | 60.762 lei | 60.390 lei | 56.993 lei | 177.727 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -60.762 lei | -60.390 lei | -56.993 lei | -177.727 lei | 258.190 lei | 222.294 lei | 140.752 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 970.599 lei | 967.575 lei | 959.224 lei | 974.731 lei | 779.078 lei | 1.047.078 lei | 1.359.547 lei |
| Datorii | 1.161.785 lei | 1.097.999 lei | 1.029.258 lei | 987.772 lei | 157.642 lei | 683.832 lei | 1.218.595 lei |
| Capitaluri proprii | -191.186 lei | -130.424 lei | -70.034 lei | -13.041 lei | 621.436 lei | 363.246 lei | 140.952 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 84/1748/2026 | Judecătoria Cornetu | Civil | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare SEGA RESIDENCE CONSTRUCT SRL?
SEGA RESIDENCE CONSTRUCT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des SEGA RESIDENCE CONSTRUCT SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.