GT PERFORMER COURIER S.R.L.

GT PERFORMER COURIER S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Brăila, Brăila, CUI 41346550. Cifră de afaceri 2025: 566.402 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANA

Registru

CUI
41346550
Denumire
GT PERFORMER COURIER S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|09|610|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
03.07.2019
Sediu
MUGURILOR, nr. 11, bl. 41, sc. 2, et. 4, ap. 38, Municipiul Brăila, Brăila
Activități autorizate (CAEN)
  • 2562 Fabricarea articolelor de feronerie · rev. 3
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 3
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
  • 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
Arată toate (8)
  • 5231 Activități de intermediere pentru transportul de marfă · rev. 3
  • 9510 Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 566.402 lei (+59% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2021 81,3 mii lei · 2025 566,4 mii lei · maxim 2023 603 mii lei · minim 2021 81,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 −8,9 mii lei · 2025 89 mii lei · maxim 2023 413,9 mii lei · minim 2019 −8,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 2 · maxim 2023 2 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă566.402 lei355.383 lei602.992 lei252.690 lei81.260 lei——
Venituri totale566.487 lei356.318 lei603.545 lei252.690 lei81.527 lei0 lei0 lei
Cheltuieli totale464.519 lei273.775 lei184.873 lei132.223 lei61.771 lei1.237 lei8.864 lei
Rezultat
Profit net88.996 lei77.047 lei413.913 lei117.940 lei17.318 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei1.237 lei8.864 lei
Rezultat net88.996 lei77.047 lei413.913 lei117.940 lei17.318 lei-1.237 lei-8.864 lei
Bilanț
Active totale397.553 lei245.189 lei465.479 lei173.345 lei147.084 lei115.310 lei1.837 lei
Datorii167.559 lei104.191 lei50.735 lei45.514 lei137.193 lei125.211 lei10.501 lei
Capitaluri proprii229.994 lei140.998 lei414.744 lei127.831 lei9.891 lei-9.901 lei-8.664 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2221———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este GT PERFORMER COURIER S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, GT PERFORMER COURIER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul GT PERFORMER COURIER S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Brăila, județul Brăila (MUGURILOR, nr. 11, bl. 41, sc. 2, et. 4, ap. 38); numărul de înmatriculare e J|09|610|2019, din 03.07.2019.

Ce cifră de afaceri a avut GT PERFORMER COURIER S.R.L. în 2025?

566.402 lei, cu 59% peste 2024 (355.383 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 88.996 lei.

Câți salariați are GT PERFORMER COURIER S.R.L.?

2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre GT PERFORMER COURIER S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.