FRONT BLUE RAW S.R.L.

FRONT BLUE RAW S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Otopeni, Ilfov, CUI 41342850. Cifră de afaceri 2025: 612.472 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41342850
Denumire
FRONT BLUE RAW S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|2913|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
02.07.2019
Sediu
FERME G, nr. 2, ap. 2, Parter, Oraș Otopeni, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 2
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului · rev. 2
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · rev. 2
  • 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
  • 5812 Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare · rev. 2
  • 5911 Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
Arată toate (36)
  • 5912 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune · rev. 2
  • 5913 Activități de distribuție a filmelor cinematografice, video și a programelor de televiziune · rev. 2
  • 5914 Proiecția de filme cinematografice · rev. 2
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 2
  • 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 2
  • 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
  • 7410 Activități de design specializat · rev. 2
  • 7420 Activități fotografice · rev. 2
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire · rev. 3
  • 1820 Reproducerea înregistrărilor · rev. 3
  • 5819 Alte activități de editare · rev. 3
  • 5920 Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală · rev. 3
  • 6010 Activități radiodifuziune, activități de distribuție de programe audio · rev. 3
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 3
  • 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 3
  • 7411 Activități de design industrial și vestimentar · rev. 3
  • 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală · rev. 3
  • 7414 Alte activități de design specializat · rev. 3
  • 7420 Activități fotografice · rev. 3
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 612.472 lei (+87% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 104,3 mii lei · 2025 612,5 mii lei · maxim 2025 612,5 mii lei · minim 2019 104,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2019 84,7 mii lei · 2025 226 mii lei · maxim 2022 258,6 mii lei · minim 2024 59,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2025 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă612.472 lei327.480 lei361.470 lei469.416 lei332.273 lei334.189 lei104.300 lei
Venituri totale612.472 lei327.523 lei361.470 lei470.300 lei332.278 lei334.190 lei104.300 lei
Cheltuieli totale373.024 lei259.111 lei253.352 lei201.340 lei172.370 lei79.350 lei16.431 lei
Rezultat
Profit net226.047 lei59.590 lei105.045 lei258.612 lei150.641 lei244.814 lei84.740 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net226.047 lei59.590 lei105.045 lei258.612 lei150.641 lei244.814 lei84.740 lei
Bilanț
Active totale702.054 lei444.671 lei477.530 lei338.125 lei454.703 lei279.020 lei92.794 lei
Datorii475.767 lei121.184 lei113.634 lei79.273 lei303.822 lei33.966 lei7.854 lei
Capitaluri proprii226.287 lei323.487 lei363.896 lei258.852 lei150.881 lei245.054 lei84.940 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1111———

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este FRONT BLUE RAW S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, FRONT BLUE RAW S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul FRONT BLUE RAW S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Otopeni, județul Ilfov (FERME G, nr. 2, ap. 2, Parter); numărul de înmatriculare e J|23|2913|2019, din 02.07.2019.

Ce cifră de afaceri a avut FRONT BLUE RAW S.R.L. în 2025?

612.472 lei, cu 87% peste 2024 (327.480 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 226.047 lei.

Câți salariați are FRONT BLUE RAW S.R.L.?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre FRONT BLUE RAW S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.