ENT PMI MEDICAL S.R.L.
ENT PMI MEDICAL S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sibiu, Sibiu, CUI 41300579. Cifră de afaceri 2024: 80.188 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41300579
- Denumire
- ENT PMI MEDICAL S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|1323|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.06.2019
- Sediu
- MAȘINIȘTILOR, nr. 47, Municipiul Sibiu, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 8622 Activități de asistență medicală specializată · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2024 · 2 bilanțuri
Financiar · 2019–2024 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2019.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 80.188 lei (+199% față de 2019).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 26,8 mii lei · 2024 80,2 mii lei · maxim 2024 80,2 mii lei · minim 2019 26,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 25,8 mii lei · 2024 41,9 mii lei · maxim 2024 41,9 mii lei · minim 2019 25,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 1 · maxim 2024 1 · minim 2024 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 80.188 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 26.792 lei |
| Venituri totale | 80.188 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 26.792 lei |
| Cheltuieli totale | 30.354 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 197 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 41.860 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 25.791 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei |
| Rezultat net | 41.860 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 25.791 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | 113.788 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 26.973 lei |
| Datorii | 48.148 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 982 lei |
| Capitaluri proprii | 65.640 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 25.991 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ENT PMI MEDICAL S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ENT PMI MEDICAL S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul ENT PMI MEDICAL S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sibiu, județul Sibiu (MAȘINIȘTILOR, nr. 47); numărul de înmatriculare e J|32|1323|2019, din 21.06.2019.
Ce cifră de afaceri a avut ENT PMI MEDICAL S.R.L. în 2024?
80.188 lei, cu 199% peste 2023 (26.792 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 41.860 lei.
Câți salariați are ENT PMI MEDICAL S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024, după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ENT PMI MEDICAL S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.