NANDRU REZIDENCE S.R.L.

NANDRU REZIDENCE S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 41279353. Cifră de afaceri 2025: 9.650 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41279353
Denumire
NANDRU REZIDENCE S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|8023|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.06.2019
Sediu
TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 22, et. 5, GREENGATE OFFICES, UNIT 1, CAMERA 73, București Sectorul 5, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
  • 6420 Activități ale holdingurilor · rev. 2
  • 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 2
  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
  • 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
Arată toate (9)
  • 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 9.650 lei (-70% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 250 lei · 2025 9,7 mii lei · maxim 2024 31,9 mii lei · minim 2021 0 lei.

Rezultat net (lei): 2019 120 lei · 2025 861 lei · maxim 2025 861 lei · minim 2021 −1,3 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator2025202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă9.650 lei31.850 lei1.500 lei0 lei0 lei200 lei250 lei
Venituri totale9.654 lei31.850 lei1.500 lei0 lei0 lei200 lei250 lei
Cheltuieli totale8.629 lei30.938 lei1.093 lei1.057 lei1.280 lei59 lei122 lei
Rezultat
Profit net861 lei789 lei345 lei0 lei0 lei123 lei120 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei1.057 lei1.280 lei0 lei0 lei
Rezultat net861 lei789 lei345 lei-1.057 lei-1.280 lei123 lei120 lei
Bilanț
Active totale100.509 lei79.564 lei60.981 lei59.676 lei59.510 lei520 lei328 lei
Datorii55.609 lei35.524 lei17.731 lei16.770 lei15.547 lei77 lei8 lei
Capitaluri proprii44.900 lei44.040 lei43.250 lei42.906 lei43.963 lei443 lei320 lei
Oameni
Număr mediu de salariați———————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este NANDRU REZIDENCE S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, NANDRU REZIDENCE S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul NANDRU REZIDENCE S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (TUDOR VLADIMIRESCU, nr. 22, et. 5, GREENGATE OFFICES, UNIT 1, CAMERA 73); numărul de înmatriculare e J|40|8023|2019, din 18.06.2019.

Ce cifră de afaceri a avut NANDRU REZIDENCE S.R.L. în 2025?

9.650 lei, cu 70% sub 2024 (31.850 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 861 lei.

De unde vin datele despre NANDRU REZIDENCE S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.