TMR PAVAJE SERBAN S.R.L.
TMR PAVAJE SERBAN S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Rășinari, Comuna Rășinari, Sibiu, CUI 41275084. Cifră de afaceri 2025: 627.101 lei, 3 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 41275084
- Denumire
- TMR PAVAJE SERBAN S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|32|1280|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.06.2019
- Sediu
- OLARILOR, nr. 698, Sat Rășinari, Comuna Rășinari, Sibiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 627.101 lei (+38% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 201,8 mii lei · 2025 627,1 mii lei · maxim 2025 627,1 mii lei · minim 2020 94,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 27,4 mii lei · 2025 213,8 mii lei · maxim 2025 213,8 mii lei · minim 2021 −75,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 3 · 2025 3 · maxim 2021 4 · minim 2020 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 627.101 lei | 454.720 lei | 595.858 lei | fără bilanț | 138.015 lei | 94.249 lei | 201.780 lei |
| Venituri totale | 627.101 lei | 454.730 lei | 599.956 lei | fără bilanț | 138.015 lei | 97.449 lei | 201.780 lei |
| Cheltuieli totale | 400.242 lei | 274.270 lei | 448.890 lei | fără bilanț | 211.705 lei | 157.489 lei | 172.303 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 213.815 lei | 169.327 lei | 145.186 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 27.419 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 75.056 lei | 60.966 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 213.815 lei | 169.327 lei | 145.186 lei | fără bilanț | -75.056 lei | -60.966 lei | 27.419 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 273.281 lei | 390.400 lei | 161.388 lei | fără bilanț | 163.322 lei | 155.897 lei | 44.639 lei |
| Datorii | 59.226 lei | 111.695 lei | 77.471 lei | fără bilanț | 271.725 lei | 189.244 lei | 17.020 lei |
| Capitaluri proprii | 214.055 lei | 278.705 lei | 83.917 lei | fără bilanț | -108.403 lei | -33.347 lei | 27.619 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 4 | fără bilanț | 4 | 2 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TMR PAVAJE SERBAN S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TMR PAVAJE SERBAN S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul TMR PAVAJE SERBAN S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Rășinari, Comuna Rășinari, județul Sibiu (OLARILOR, nr. 698); numărul de înmatriculare e J|32|1280|2019, din 14.06.2019.
Ce cifră de afaceri a avut TMR PAVAJE SERBAN S.R.L. în 2025?
627.101 lei, cu 38% peste 2024 (454.720 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 213.815 lei.
Câți salariați are TMR PAVAJE SERBAN S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TMR PAVAJE SERBAN S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.