CLAUB TOP SCREWS S.R.L.
CLAUB TOP SCREWS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Breazu, Comuna Rediu, Iași, CUI 41270923. Cifră de afaceri 2025: 589.173 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 41270923
- Denumire
- CLAUB TOP SCREWS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|2158|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 14.06.2019
- Sediu
- Lăcrămioarelor, nr. 35, bl. 39, et. 1, ap. 5, Sat Breazu, Comuna Rediu, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
- 4759 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al articolelor de uz casnic n.c.a., în magazine specializate · rev. 2
- 4763 Comerț cu amănuntul al discurilor și benzilor magnetice cu sau fără înregistrări audio/video , în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Arată toate (8)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 589.173 lei (+80% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 27,1 mii lei · 2025 589,2 mii lei · maxim 2025 589,2 mii lei · minim 2019 27,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −8,6 mii lei · 2025 48,8 mii lei · maxim 2025 48,8 mii lei · minim 2019 −8,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 589.173 lei | 328.203 lei | 220.858 lei | 284.953 lei | 164.698 lei | 112.510 lei | 27.085 lei |
| Venituri totale | 589.173 lei | 328.203 lei | 242.858 lei | 284.953 lei | 165.442 lei | 112.510 lei | 27.085 lei |
| Cheltuieli totale | 532.734 lei | 300.429 lei | 223.496 lei | 254.757 lei | 169.033 lei | 115.870 lei | 35.432 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 48.762 lei | 22.277 lei | 17.297 lei | 27.403 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.627 lei | 3.804 lei | 8.606 lei |
| Rezultat net | 48.762 lei | 22.277 lei | 17.297 lei | 27.403 lei | -4.627 lei | -3.804 lei | -8.606 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 139.012 lei | 125.881 lei | 83.906 lei | 51.833 lei | 75.156 lei | 57.482 lei | 110.480 lei |
| Datorii | 47.124 lei | 75.741 lei | 56.043 lei | 41.267 lei | 91.993 lei | 69.692 lei | 118.886 lei |
| Capitaluri proprii | 91.888 lei | 50.140 lei | 27.863 lei | 10.566 lei | -16.837 lei | -12.210 lei | -8.406 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CLAUB TOP SCREWS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CLAUB TOP SCREWS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CLAUB TOP SCREWS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Breazu, Comuna Rediu, județul Iași (Lăcrămioarelor, nr. 35, bl. 39, et. 1, ap. 5); numărul de înmatriculare e J|22|2158|2019, din 14.06.2019.
Ce cifră de afaceri a avut CLAUB TOP SCREWS S.R.L. în 2025?
589.173 lei, cu 80% peste 2024 (328.203 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 48.762 lei.
Câți salariați are CLAUB TOP SCREWS S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CLAUB TOP SCREWS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.