UNDERGROUND GYM S.R.L.
UNDERGROUND GYM S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 5, București, CUI 41247904. Cifră de afaceri 2024: 91.331 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 41247904
- Denumire
- UNDERGROUND GYM S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|7708|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 11.06.2019
- Sediu
- BOTORCA, nr. 6, CAMERA 1, București Sectorul 5, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4729 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate · rev. 2
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv · rev. 2
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional · rev. 2
Arată toate (8)
- 9311 Activități ale bazelor sportive · rev. 2
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 91.331 lei (-2% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 15,5 mii lei · 2024 91,3 mii lei · maxim 2023 93,5 mii lei · minim 2019 15,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −28,6 mii lei · 2024 −31,3 mii lei · maxim 2022 −16,2 mii lei · minim 2021 −32,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2024 1 · maxim 2019 1 · minim 2019 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||
| Cifră de afaceri netă | 91.331 lei | 93.542 lei | 79.282 lei | 60.696 lei | 37.973 lei | 15.456 lei |
| Venituri totale | 91.331 lei | 93.542 lei | 79.282 lei | 60.696 lei | 37.973 lei | 15.516 lei |
| Cheltuieli totale | 121.765 lei | 109.224 lei | 94.730 lei | 92.184 lei | 66.131 lei | 43.935 lei |
| Rezultat | ||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 31.348 lei | 16.618 lei | 16.241 lei | 32.095 lei | 28.525 lei | 28.638 lei |
| Rezultat net | -31.348 lei | -16.618 lei | -16.241 lei | -32.095 lei | -28.525 lei | -28.638 lei |
| Bilanț | ||||||
| Active totale | -18.554 lei | 16.639 lei | 15.659 lei | 15.229 lei | 18.012 lei | 14.754 lei |
| Datorii | 134.711 lei | 138.556 lei | 120.958 lei | 104.288 lei | 74.975 lei | 43.192 lei |
| Capitaluri proprii | -153.265 lei | -121.917 lei | -105.299 lei | -89.059 lei | -56.963 lei | -28.438 lei |
| Oameni | ||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este UNDERGROUND GYM S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, UNDERGROUND GYM S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul UNDERGROUND GYM S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 5, județul București (BOTORCA, nr. 6, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|40|7708|2019, din 11.06.2019.
Ce cifră de afaceri a avut UNDERGROUND GYM S.R.L. în 2024?
91.331 lei, cu 2% sub 2023 (93.542 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 31.348 lei.
Câți salariați are UNDERGROUND GYM S.R.L.?
1 salariat în medie în 2024 (1 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre UNDERGROUND GYM S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.