EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L.

EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Cluj-Napoca, Cluj, CUI 41246089. Cifră de afaceri 2024: 28.111 lei. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
41246089
Denumire
EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|12|2412|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
10.06.2019
Sediu
CARMEN SILVA, nr. 12A, ap. 3A, Municipiul Cluj-Napoca, Cluj
Activități autorizate (CAEN)
  • 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
  • 4743 Comerț cu amănuntul al echipamentelor audio/video în magazine specializate · rev. 2
  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · rev. 2
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine · rev. 2
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
  • 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
Arată toate (8)
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
12.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri

Financiar · 2019–2024 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.

În 2024, cifra de afaceri netă a fost 28.111 lei (+117% față de 2023).

Cifră de afaceri netă (lei): 2019 10,3 mii lei · 2024 28,1 mii lei · maxim 2024 28,1 mii lei · minim 2021 585 lei.

Rezultat net (lei): 2019 −2,6 mii lei · 2024 4,8 mii lei · maxim 2023 9,5 mii lei · minim 2022 −7,2 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator202420232022202120202019
Activitate
Cifră de afaceri netă28.111 lei12.927 lei2.550 lei585 lei—10.317 lei
Venituri totale28.113 lei12.927 lei2.550 lei594 lei3 lei10.320 lei
Cheltuieli totale22.355 lei1.645 lei9.632 lei2.027 lei5.502 lei12.622 lei
Rezultat
Profit net4.834 lei9.477 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei7.159 lei1.451 lei5.499 lei2.612 lei
Rezultat net4.834 lei9.477 lei-7.159 lei-1.451 lei-5.499 lei-2.612 lei
Bilanț
Active totale12.147 lei4.192 lei2.075 lei1.891 lei1.880 lei3.722 lei
Datorii14.357 lei11.236 lei18.596 lei11.253 lei9.791 lei6.134 lei
Capitaluri proprii-2.210 lei-7.044 lei-16.521 lei-9.362 lei-7.911 lei-2.412 lei
Oameni
Număr mediu de salariați——————

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj (CARMEN SILVA, nr. 12A, ap. 3A); numărul de înmatriculare e J|12|2412|2019, din 10.06.2019.

Ce cifră de afaceri a avut EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L. în 2024?

28.111 lei, cu 117% peste 2023 (12.927 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 4.834 lei.

De unde vin datele despre EVENT ACCESS SYSTEMS S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.