SMILE CARE CENTER S.R.L.
SMILE CARE CENTER S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava, CUI 41240310. Cifră de afaceri 2025: 927.748 lei, 3 salariați. Date
Registru
- CUI
- 41240310
- Denumire
- SMILE CARE CENTER S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|1156|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.06.2019
- Sediu
- BUCOVINEI, nr. 83, Municipiul Câmpulung Moldovenesc, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 8623 Activități de asistență stomatologică · rev. 2
- 8690 Alte activități referitoare la sănătatea umană · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 927.748 lei (+161% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 12 mii lei · 2025 927,7 mii lei · maxim 2025 927,7 mii lei · minim 2019 12 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 1,8 mii lei · 2025 25,8 mii lei · maxim 2022 158,9 mii lei · minim 2019 1,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 3 · maxim 2025 3 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 927.748 lei | 355.299 lei | 233.015 lei | 181.421 lei | 96.296 lei | 34.170 lei | 11.996 lei |
| Venituri totale | 949.142 lei | 362.352 lei | 295.598 lei | 181.421 lei | 97.250 lei | 34.170 lei | 12.439 lei |
| Cheltuieli totale | 896.021 lei | 331.504 lei | 150.063 lei | 17.046 lei | 16.539 lei | 8.259 lei | 10.171 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 25.846 lei | 21.739 lei | 143.558 lei | 158.855 lei | 78.351 lei | 24.919 lei | 1.849 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 25.846 lei | 21.739 lei | 143.558 lei | 158.855 lei | 78.351 lei | 24.919 lei | 1.849 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 391.549 lei | 311.972 lei | 206.868 lei | 165.697 lei | 112.391 lei | 31.353 lei | 6.285 lei |
| Datorii | 365.463 lei | 102.079 lei | 39.942 lei | 6.642 lei | 7.073 lei | 4.385 lei | 4.236 lei |
| Capitaluri proprii | 26.086 lei | 188.665 lei | 166.926 lei | 159.055 lei | 105.318 lei | 26.968 lei | 2.049 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 1 | 1 | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SMILE CARE CENTER S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, SMILE CARE CENTER S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul SMILE CARE CENTER S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Câmpulung Moldovenesc, județul Suceava (BUCOVINEI, nr. 83); numărul de înmatriculare e J|33|1156|2019, din 07.06.2019.
Ce cifră de afaceri a avut SMILE CARE CENTER S.R.L. în 2025?
927.748 lei, cu 161% peste 2024 (355.299 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 25.846 lei.
Câți salariați are SMILE CARE CENTER S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SMILE CARE CENTER S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.