LU & YING S.R.L.
LU & YING S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Osica de Jos, Comuna Osica de Jos, Olt, CUI 41222586. Cifră de afaceri 2025: 776.163 lei, 4 salariați. Date ONRC, M
Registru
- CUI
- 41222586
- Denumire
- LU & YING S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|28|757|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 05.06.2019
- Sediu
- VALEA OLTEȚULUI, nr. 4, camera 2, Sat Osica de Jos, Comuna Osica de Jos, Olt
- Activități autorizate (CAEN)
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 776.163 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 468,1 mii lei · 2025 776,2 mii lei · maxim 2023 1 mil. lei · minim 2019 468,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 193,1 mii lei · 2025 −83,4 mii lei · maxim 2021 238,3 mii lei · minim 2025 −83,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 5 · 2025 4 · maxim 2022 6 · minim 2020 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 776.163 lei | 784.434 lei | 1.002.142 lei | 924.528 lei | 866.378 lei | 496.406 lei | 468.117 lei |
| Venituri totale | 776.163 lei | 784.501 lei | 1.002.142 lei | 924.528 lei | 874.650 lei | 503.682 lei | 466.008 lei |
| Cheltuieli totale | 836.314 lei | 804.507 lei | 908.484 lei | 886.619 lei | 627.576 lei | 330.918 lei | 268.176 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | — | — | 83.637 lei | 28.808 lei | 238.327 lei | 168.051 lei | 193.077 lei |
| Pierdere netă | 83.436 lei | 43.539 lei | — | — | — | — | — |
| Rezultat net | -83.436 lei | -43.539 lei | 83.637 lei | 28.808 lei | 238.327 lei | 168.051 lei | 193.077 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 398.197 lei | 201.445 lei | 258.915 lei | 278.164 lei | 321.852 lei | 275.502 lei | 208.463 lei |
| Datorii | 440.879 lei | 160.691 lei | 174.622 lei | 149.700 lei | 22.196 lei | 14.173 lei | 15.186 lei |
| Capitaluri proprii | -42.682 lei | 40.754 lei | 84.293 lei | 128.464 lei | 299.656 lei | 261.329 lei | 193.277 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 4 | 6 | 6 | 5 | 4 | 5 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LU & YING S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LU & YING S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LU & YING S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Osica de Jos, Comuna Osica de Jos, județul Olt (VALEA OLTEȚULUI, nr. 4, camera 2); numărul de înmatriculare e J|28|757|2019, din 05.06.2019.
Ce cifră de afaceri a avut LU & YING S.R.L. în 2025?
776.163 lei, cu 1% sub 2024 (784.434 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 83.436 lei.
Câți salariați are LU & YING S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LU & YING S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.