CCD DANCONST 2013 S.R.L.
CCD DANCONST 2013 S.R.L.: firmă în funcțiune din Oraș Breaza, Prahova, CUI 41215538. Cifră de afaceri 2025: 788.076 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41215538
- Denumire
- CCD DANCONST 2013 S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|2006|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.06.2019
- Sediu
- FRĂSINETULUI, nr. 5BIS, Oraș Breaza, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (31)
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4675 Comerț cu ridicata al produselor chimice · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 788.076 lei (+47% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2019 71,2 mii lei · 2025 788,1 mii lei · maxim 2023 941 mii lei · minim 2019 71,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 25,9 mii lei · 2025 156,9 mii lei · maxim 2023 568,3 mii lei · minim 2021 −110 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2019 1 · 2025 2 · maxim 2024 4 · minim 2019 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 788.076 lei | 536.425 lei | 941.044 lei | 177.714 lei | 147.049 lei | 130.763 lei | 71.167 lei |
| Venituri totale | 788.082 lei | 558.709 lei | 941.044 lei | 177.715 lei | 147.062 lei | 137.889 lei | 71.167 lei |
| Cheltuieli totale | 607.546 lei | 512.553 lei | 363.315 lei | 203.306 lei | 255.583 lei | 151.847 lei | 44.566 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 156.893 lei | 31.909 lei | 568.320 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 25.889 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 27.368 lei | 109.991 lei | 15.266 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 156.893 lei | 31.909 lei | 568.320 lei | -27.368 lei | -109.991 lei | -15.266 lei | 25.889 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 524.200 lei | 516.430 lei | 741.602 lei | 81.146 lei | 52.365 lei | 148.406 lei | 44.622 lei |
| Datorii | 367.107 lei | 262.302 lei | 173.082 lei | 207.682 lei | 151.533 lei | 137.583 lei | 18.533 lei |
| Capitaluri proprii | 157.093 lei | 254.128 lei | 568.520 lei | -126.536 lei | -99.168 lei | 10.823 lei | 26.089 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CCD DANCONST 2013 S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, CCD DANCONST 2013 S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CCD DANCONST 2013 S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Breaza, județul Prahova (FRĂSINETULUI, nr. 5BIS); numărul de înmatriculare e J|29|2006|2019, din 04.06.2019.
Ce cifră de afaceri a avut CCD DANCONST 2013 S.R.L. în 2025?
788.076 lei, cu 47% peste 2024 (536.425 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 156.893 lei.
Câți salariați are CCD DANCONST 2013 S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (4 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CCD DANCONST 2013 S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.