LEEAFARMA S.R.L.
LEEAFARMA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov, CUI 41201311. Cifră de afaceri 2025: 835.711 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 41201311
- Denumire
- LEEAFARMA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|2466|2019
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.05.2019
- Sediu
- CIOROGÂRLEI, nr. 10A, suprafața de 120 mp, Sat Olteni, Comuna Clinceni, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri
Financiar · 2019–2025 · 6 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 835.711 lei (-18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2021 652 mii lei · 2025 835,7 mii lei · maxim 2024 1 mil. lei · minim 2021 652 mii lei.
Rezultat net (lei): 2019 −122 lei · 2025 −41,7 mii lei · maxim 2021 146,1 mii lei · minim 2024 −114,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 3 · maxim 2023 3 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||
| Cifră de afaceri netă | 835.711 lei | 1.018.375 lei | 936.745 lei | 984.473 lei | 652.032 lei | fără bilanț | — |
| Venituri totale | 836.075 lei | 1.018.433 lei | 940.008 lei | 984.494 lei | 722.794 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 877.804 lei | 1.111.151 lei | 905.919 lei | 837.775 lei | 569.598 lei | fără bilanț | 122 lei |
| Rezultat | |||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 24.689 lei | 136.873 lei | 146.107 lei | fără bilanț | 0 lei |
| Pierdere netă | 41.729 lei | 114.636 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 122 lei |
| Rezultat net | -41.729 lei | -114.636 lei | 24.689 lei | 136.873 lei | 146.107 lei | fără bilanț | -122 lei |
| Bilanț | |||||||
| Active totale | 166.732 lei | 256.452 lei | 325.024 lei | 336.039 lei | 318.869 lei | fără bilanț | 200 lei |
| Datorii | 55.485 lei | 87.922 lei | 41.537 lei | 73.437 lei | 193.140 lei | fără bilanț | 122 lei |
| Capitaluri proprii | 111.247 lei | 168.530 lei | 283.487 lei | 262.602 lei | 125.729 lei | fără bilanț | 78 lei |
| Oameni | |||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | fără bilanț | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este LEEAFARMA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, LEEAFARMA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul LEEAFARMA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Olteni, Comuna Clinceni, județul Ilfov (CIOROGÂRLEI, nr. 10A, suprafața de 120 mp); numărul de înmatriculare e J|23|2466|2019, din 30.05.2019.
Ce cifră de afaceri a avut LEEAFARMA S.R.L. în 2025?
835.711 lei, cu 18% sub 2024 (1.018.375 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 41.729 lei.
Câți salariați are LEEAFARMA S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre LEEAFARMA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.